Wpis z mikrobloga

czyni to na kilkanaście dni przed czerwcem, miesiącem, który to w normalnym świecie poświęcony jest kultowi Najświętszego Serca Pana Jezusa


@saakaszi: Rozumiem że gdyby ominąć czerwiec i zrobić to w lipcu, to by nie kolidowało z żadnym durnym świętem?
@ZaplutyKarzelReakcji: Ciekawe, jaki odsetek ludności świata kojarzy czerwiec dokładnie z tym, co publicyści PCh24.pl.
Bo obstawiam, że zdecydowana większość mieszkańców strefy klimatu umiarkowanego i podzwrotnikowego półkuli północnej kojarzy czerwiec przede wszystkim z ciepłem, słońcem, pobytem na świeżym powietrzu i początkiem wakacji.

I ci publicyści kolejny raz pokazują, że zupełnie nie mają dystansu do świata ani poczucia humoru, i że najpewniej mają osobowość paranoiczną.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5%9B%C4%87_paranoiczna - polecam przeczytać o kryteriach diagnostycznych, atrybutach
@saakaszi: Przecież w KK dosłownie każdy dzień jest poświęcony jakiemuś świętemu albo jakiejś adoracji czegoś tam, niedługo pierdnąć nie będzie można w drugi poniedziałek lipca, bo to przecież wspomnienie św. Kwadrata xD
@bartolomis: Nie będę usuwał konta, bo po co?

Nie możesz wykazać istnienia któregokolwiek boga, ponieważ jest to wiara, a zatem nie jest potwierdzone naukowo.
Gdybyś miał jeden dowód na istnienie boga, wtedy to nie była wiara, tylko fakt.
@bartolomis: Jak możesz wykazać coś, co z definicji jest niewykazywalne? Bo jest wiarą.

Gdyby istniały jakiekolwiek przesłanki co do istnienia, bądź jednoznacznego obalenia Boga - to nauka i media trąbiłyby o tym codziennie od miesięcy czy lat.
A nawet słowem się na ten temat nikt nie odzywa.

Coś co ty uznajesz za dowód, żaden szanujący się naukowiec nie uzna nawet za cień dowodu. Bo inaczej sam by o tym trąbił. Wiesz
@szudow:

Na szczęście nie masz racji.

Homoseksualizm jest tak samo normalny i naturalny jak heteroseksualizm.
Dewiacja inaczej zboczenie to popęd seksualny skierowany do obiektu lub/i elementu np. roślin, gadziny, dzieci.
Homoseksualizm to popęd seksualny do płci tej samej.

Samą analizą konsekwencji mogę obalić Twój argument:
Uznajesz że hetero = normalność, homo = dewiacja, w takim razie bi = normalna dewiacja albo pół normalność i pół dewiacja.
Właśnie obaliłem Twój argument, czyli
@szudow:

Nie jest normalny, jest odstępstwem od normy


Czyli biseksualizm jest pół normalny i pół nienormalny...
Analiza konsekwencji obala Twoje zdanie :)

i wasz tęczowy kwik tego nie zmieni


To Ty przeczysz faktom, nie ja :)

Jesteście dewiantami


Homoseksualizm nie jest dewiacją, a orientacją seksualną.

a wasz tryb życia jest bardziej szkodliwy niż picie i palenie razem wzięte


Podaj dowód.

nigdy nie będziecie uważani za normalnych


Ty jesteś homofobem, a to
@szudow:

Nie, jest w 100% nienormalny ponieważ tak jak sodomia występuję u nielicznej grupy wariatów


Biseksualizm w połowie jest heteroseksualnością, zatem wychodzi że heteroseksualizm jest w połowie zboczeniem - dewiacją.
Analiza konsekwencji się kłania :D

Sodoma i Gomora to mit, tak samo jak potop.

Czekam na naukowe dowody że się mylę.
@szudow:

ale to tylko tobie tak wychodzi


Czyli że taki jest fakt.

Weź słownik polsko-polski do ręki, wyszukaj literę D, dalej słowo dewiacja, tam znajdziesz dowody.


Wiem jaka jest definicja i właśnie ona potwierdza moją rację.
Czytaj ze zrozumieniem.

Oto cytaty i definicje, które potwierdzają moją rację:

zboczenie
1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy»

1. trochę niżej jest cytat słowa: norma

dewiacja
1. «silne odchylenie od normy w
@szudow:

To tak jakby się upierać że osoby z downem są normalne


Zmiana tematu, brak logiki z argumentu potwierdza że nie wiesz co pisać, jak i to że mam rację, dzięki.

Nie należy do normy bo jest skrajnością.


Analiza konsekwencji potwierdza że homoseksualizm jest normą, a podałem nawet definicje z SJP, która też to potwierdza.

Czekam na naukowe dowody że się mylę.
@szudow:

Nie zmiana tematu tylko przykład z którym chce trafić do twojego zakutego łba xD


Zespół Downa (upośledzenie) z orientacją seksualną?
To jest zmiana tematu.

że nie umiesz robić analiz i tryhardujesz pod błędną tezę


Jak na razie ciągle wygrywam dyskusję i chyba się nigdy nie doczekam Twoich dowodów.
@szudow:

Już Ci je podałem, przeczytaj sobie konwersacje od początku może zrozumiesz.


To nie są dowody naukowe, tylko Twoje teorie, łatwe do obalenia.

Absolutnie, to tylko przykład że jest cała masa innych wariatów i jakoś nikt nie robi z nich na siłę normalnych.


To jest zmiana tematu, której jak widać nie potrafisz zaakceptować, ale z akceptacją masz wiele problemu.
Robisz to samo co wyznawcy płaskiej ziemi, brawo.

Czekam na naukowy dowód
@szudow:

Obrońco sodomitów i innych zboczeńców.


Sodoma i Gomora to mit.
Nigdzie nie bronie zboczeńców, a są nimi osobnicy z FILIĄ (np. nekrofilia, zoofilia, koprofilia, pedofilia).

Zaraz pewnie wyskoczysz że pedofile to tez normalna orientacja xD


Orientacja seksualna to popęd seksualny do PŁCI: tej samej lub przeciwnej lub obu.
Zboczenie - dewiacja to popęd seksualny do obiektu lub/i cechy.

Pedofilia nie może być orientacją seksualną, ponieważ jest popędem seksualnym do cechy
@szudow:

No tak, jednocześnie ta orientacja jest zboczeniem od normy


Orientacja seksualna nie może być zboczeniem, bo to są dwie różne rzeczy.

Ale to nie zmienia faktu że sodomia to obrzydliwa dewiacja


Sodomia nie istnieje.

Możesz sobie kopiować całe strony poradników dla obrońców zboczeńców


Tak tak, wszystkie strony kłamią, ale Ty znasz magiczną prawdę, szkoda że nie potrafisz jej udowodnić, oj oj.

Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych wymienia trzy
@szudow:

wszelkie formy zaspokojenia popędu seksualnego w sposób odbiegający od typowego w danej kulturze;


Ale każda orientacja seksualna jest typowa...
Odbiegającej od typowej są filie...
Sam podajesz dowód, który jest po mojej stronie :D

Cytaty z wiarygodnych źródeł:

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne:
Nie ma wśród naukowców konsensusu co do dokładnych przyczyn rozwijania się u jednostki orientacji heteroseksualnej, biseksualnej, gejowskiej czy lesbijskiej. Pomimo licznych badań, które poszukiwały możliwych genetycznych, hormonalnych, rozwojowych, społecznych i
@Eskim0s: Nie mam czasu czytać powyższej dyskusji, ale jeśli chcesz bronić kwestii orientacji homoseksualnej to nie polecaj strony homoseksualizm edu - to pseudonauka strona pełna manipulacji i bredni, promują tam książkę wydaną przez Frondę i sugerują, że niebezpieczne i pseudonaukowe „terapie” konwersyjne działają.