Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: Ciekawe, jaki odsetek ludności świata kojarzy czerwiec dokładnie z tym, co publicyści PCh24.pl.
Bo obstawiam, że zdecydowana większość mieszkańców strefy klimatu umiarkowanego i podzwrotnikowego półkuli północnej kojarzy czerwiec przede wszystkim z ciepłem, słońcem, pobytem na świeżym powietrzu i początkiem wakacji.

I ci publicyści kolejny raz pokazują, że zupełnie nie mają dystansu do świata ani poczucia humoru, i że najpewniej mają osobowość paranoiczną.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5%9B%C4%87_paranoiczna - polecam przeczytać o kryteriach diagnostycznych, atrybutach
@saakaszi: Przecież w KK dosłownie każdy dzień jest poświęcony jakiemuś świętemu albo jakiejś adoracji czegoś tam, niedługo pierdnąć nie będzie można w drugi poniedziałek lipca, bo to przecież wspomnienie św. Kwadrata xD
@bartolomis: Nie będę usuwał konta, bo po co?

Nie możesz wykazać istnienia któregokolwiek boga, ponieważ jest to wiara, a zatem nie jest potwierdzone naukowo.
Gdybyś miał jeden dowód na istnienie boga, wtedy to nie była wiara, tylko fakt.
@bartolomis: Jak możesz wykazać coś, co z definicji jest niewykazywalne? Bo jest wiarą.

Gdyby istniały jakiekolwiek przesłanki co do istnienia, bądź jednoznacznego obalenia Boga - to nauka i media trąbiłyby o tym codziennie od miesięcy czy lat.
A nawet słowem się na ten temat nikt nie odzywa.

Coś co ty uznajesz za dowód, żaden szanujący się naukowiec nie uzna nawet za cień dowodu. Bo inaczej sam by o tym trąbił. Wiesz
@szudow:

Na szczęście nie masz racji.

Homoseksualizm jest tak samo normalny i naturalny jak heteroseksualizm.
Dewiacja inaczej zboczenie to popęd seksualny skierowany do obiektu lub/i elementu np. roślin, gadziny, dzieci.
Homoseksualizm to popęd seksualny do płci tej samej.

Samą analizą konsekwencji mogę obalić Twój argument:
Uznajesz że hetero = normalność, homo = dewiacja, w takim razie bi = normalna dewiacja albo pół normalność i pół dewiacja.
Właśnie obaliłem Twój argument, czyli
@szudow:

Nie jest normalny, jest odstępstwem od normy


Czyli biseksualizm jest pół normalny i pół nienormalny...
Analiza konsekwencji obala Twoje zdanie :)

i wasz tęczowy kwik tego nie zmieni


To Ty przeczysz faktom, nie ja :)

Jesteście dewiantami


Homoseksualizm nie jest dewiacją, a orientacją seksualną.

a wasz tryb życia jest bardziej szkodliwy niż picie i palenie razem wzięte


Podaj dowód.

nigdy nie będziecie uważani za normalnych


Ty jesteś homofobem, a to