Wpis z mikrobloga

@artpop: Podaj swój dowód, a nie argument typu: mam rację bo tak.
(póki co tak robisz)

Homofobia nie istnieje w naturze, więc jest nienaturalna i nienormalna - w społeczeństwie, a zatem jesteś chory psychicznie - cierpisz na zaburzenie.
Szkodząc tym normalnym osobom z mniejszości.

Czekam na Twój dowód.
Podaj link, źródło, cytat i kogo.
To Ty narzucasz swoje zdanie, więc jest poprzyj czymś.
Popieranie swojego zdania chłopskim rozumem, nie wróży inteligencją.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Ale nie rozumiem co chcesz pokazać? Wystarczy wejść na tę stronę i poczytać co głoszą. O tej stronie nie raz pisałem - są tam treści homofobiczne i pseudonaukowe.
  • Odpowiedz
@artpop: Twoje zdanie jest równe temu:

Mój bóg jest tym prawdziwym, jedynym bogiem.

Ja za to odpowiadam:
Jeżeli akurat Twój, jeden z setek bogów jest prawdziwy, to potwierdź jego istnienie, dowodem lub logiczną teorią.
Bez tego, jest równie prawdziwy jak reszta bogów, czyli tak jak elfy, smoki, krasnale czy syreny.

To samo jest z Twoim potwierdzeniem że homoseksualizm nie jest orientacją seksualną.

Już widze lwa dewianta


Co nagle zmieniasz ludzi na
  • Odpowiedz
@szudow:

@artpop:

Na moją obronę mam: słowniki, enycklopedie, wikipedie, cytaty z międzynarodowych agencji naukowych, a Wy co macie? chłopski rozum, teorie nie poparte niczym logicznym.

Czekam na dowód.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Przecież ja nie twierdzę, że homoseksualizm nie jest orientacją seksualną xD Tak twierdzi strona, do której dałeś link - homoseksualizm.edu.pl. Promują tam tezę, że orientację homoseksualną można „leczyć”.
  • Odpowiedz
@artpop: Czytanie ze zrozumieniem, jest Twoim wrogiem.

@szudow: A jednak obaliłem :D

Analiza konsekwencji obala Twoje zdanie, więc nawet nie muszę podawać żadnych dowodów, bo same Twoje zdanie jest sprzeczne ze sobą, potwierdzając tym że jest niemożliwe.
  • Odpowiedz
@artpop: Czytanie ze zrozumieniem, jest Twoim wrogiem.


@Eskim0s: To ty nie przeczytałeś moich komentarzy ze zrozumieniem. W którym miejscu twierdzę, że homoseksualizm nie jest orientacją seksualną?
  • Odpowiedz
ale jaja Artpop nabrał rigczu i broni prawdy xD


@szudow: Jakiej prawdy? xD

zejdź z drogi sodo*ity i pogódź się z Bogiem.


@szudow: Bóg nie istnieje. Cieszę się, że urodziłem się gejem, kocham mojego chłopaka ()
  • Odpowiedz