Wpis z mikrobloga

@saakaszi:
Po pierwsze to przecież Ikea jest cudzą własnością prywatną. Jeśli zarząd i właściciel się na to zgadzają, to katolicy czy wolnorynkowcy powinni uszanować prywatną wolę właściciela. To samo jednak się powinno tyczyć osób LGBT.

Po drugie to nikt nie każe tam kupować. Nie podoba się Ikea to niech ktoś idzie gdzie indziej.

Po trzecie to lepiej niech się przestaną ośmieszać, bo sami są bardziej bezczelni, a wiara to tylko ich
@Xing77: po pierwsze jako prywatna firma nie mogę sprzedawać toreb z sierpem i młotem
po drugie argument, że nikt takich toreb nie musi kupować nie przekonuje sądu
po trzecie lgbtqwerty funkcjonuje jak sekta
po czwarte czyli bojkot konsumencki nie ma sensu?
@ZaplutyKarzelReakcji:
1. Nasraj świąt katolickich w prawie każdym miesiącu, dzięki czemu jak ktoś robi coś niekatolickiego np. w grudniu, możesz to powiązać z obrazą Bożego Narodzenia.
2. Ktoś cudem trafił z wydarzeniem w miesiącu bez katolickiego święta.
3. "na kilkanaście dni przed czerwcem, miesiącem, który to w normalnym świecie poświęcony jest kultowi Najświętszego Serca Pana Jezusa..."
@saakaszi: czy tylko ja mam dość katolickich płateczkòw śniegu, ktòrych obraża wszystko? Zakupy w IKEI nie są obowiązkowe. Ja codziennie muszę być narażona na widok krzyża w każdej państwowej placòwce (np. urzędy, szkoły) a inba jest o tęczową torbę sprzedawaną w prywatnym sklepie. A już wgl śmiech na sali, że tę inbę rozkręcił gość, ktòry hailowanie uważa za świetny żarcik a o tęczę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saakaszi: zjeby i tyle.szkodzą wszystkim. Tęcza to nie tylko propagowani3 homo. Czasami tęcza to tęcza i #!$%@?.
Oczywiście wprowadzanie czegokolwiek by promować homo czy chrześcijaństwo w jakiś nachalny sposób byłoby głupie Pytanie czy za tęczową torbą kryją sie slogany promujące coś czy to zwykłe #!$%@? tęczowe torby.