Wpis z mikrobloga

HIV ADIS i całą reszta wirusów lgbt to najlepszy tego przykład xD


@szudow: Miałem w życiu kilkunastu partnerów seksualnych (mężczyzn) do czasu kiedy wszedłem w stały związek (większość fwb, nie lubię zwykłych hookups) i nigdy nie miałem żadnej choroby wenerycznej (STDs lub STIs), gdyż wiem jak się poprawnie zabezpieczać. Często się badam, gdyż tak powinny robić osoby aktywne seksualnie.

W tych czasach osoby z HIV biorące leki (i jeśli wirus został
  • Odpowiedz
@szudow:

O średniej życia a poziomie palących alkoholików nie wspomnę


Tak było gdy homoseksualne osoby były znacznie gorzej traktowane, np. z dwie dekady temu lub dawniej.

HIV ADIS i całą reszta wirusów lgbt to najlepszy tego przykład


Najlepsze że im więcej osób toleruje - akceptuje osoby homoseksualne, tym ilość właśnie wirusów maleję.
  • Odpowiedz
@szudow: Gorsze traktowanie = strach przed innymi, strach przed wyznaniem swojej orientacji, strach = depresja, depresja = narkotyki, alkohol, tytoń, samokaleczenie = samobójstwo.
Można to nazwać efektem domino, jedno ruszysz, reszta się wali, a źródłem jest właśnie gorsze traktowanie, czyli to co Ty robisz.
  • Odpowiedz
@szudow:

Gorzej traktowani są co najwyżej ci którzy się obnoszą ze swoimi zboczeniemi.


Nigdzie nie widziałem osób które obnoszą się pedofilą, nekrofilią, zoofilią czy inną filią.

Tylko że sodomia nie ma tu nic do rzeczy


To prawda, a wiesz czemu? bo sodomia nie istnieje.

A że nieszczęścia chodzą parami to oprócz sodomi w ich głowach legną się inne choroby psychiczne


Patologia, przestępcy, chorzy psychicznie dominują u populacji heteroseksualnej, zatem masz kiepski
  • Odpowiedz
@szudow:

Sodomia nie istnieje dlatego od dwuch dni mi wmawiasz że jest ona czymś normalnym.


*dwóch

Sodomia to niepoprawne, fikcyjne określenie osoby/ób homoseksualnych.
Homoseksualizm jest normalny i naturalny tak jak heteroseksualizm.
Nie ma żadnego dowodu na obalenie tego, zatem jeżeli takowy dowód znasz to się nim podziel, a będziesz pierwszym człowiekiem który to dokona :D
  • Odpowiedz
@szudow:

Sodomia nie jest normą tylko dewiacją od normy, tak jak pedofilia


Ale sodomia nie istnieje.

Homoseksualizm należy do normy.

Dewiacja to popęd seksualny do cechy lub/i obiektu, a nim nie jest płeć, więc odpada.

Pedofil (dewiant - zboczeniec) też musi mieć jakąś orientacje seksualną.
Jeżeli lubi dzieci tej samej płci jest wtedy pedofilem homoseksualnym.
Jeżeli przeciwnej pedofilem heteroseksualnym, a jeżeli obie płcie to pedofilem biseksualnym.
Z Twojego wierzenia wychodzi że
  • Odpowiedz
@szudow:

lecz się xD


Z czego skoro jestem zdrowy?
Ty się lecz z homofobii.

i to na nogi, bo na głowę już za późno


Gdyby nie należał do normy, to biseksualizm byłby w połowie normalny i w połowie nienormalny.
Znowu wygrałem dyskusję, dzięki Twojemu samo zaoraniu.
  • Odpowiedz
@szudow:

Ale ja się nie boje sodomitów


Homofobia to nie tylko lęk ale i obrzydzenie.
Zajrzyj czasami do słownika.

Jest nienormalny w całości.


Jeżeli biseksualizm jest nienormalny w całości, wtedy i heteroseksualizm też jest nienormalny :D
Samo zaoranie znowu.

w swojej głowie chyba


Słowniki, wikipedia, encyklopedia, międzynarodowe agencje naukowe też mają takie same zdanie co ja :D

Nie dając mi żadnego linku do naukowej strony, potwierdzisz moje zdanie.
  • Odpowiedz
@szudow: Oto jaka jest prawda:

Hetero = -
Homo = |
Bi = + (jest jednocześnie hetero i homo)
Aseksualizm = 0 (nic)

Zatem jeżeli według Ciebie:

Hetero = normalność
Homo = nienormalność
Bi = pół normalny i pół nienormalny
A = 0

Druga wersja według Twoich wierzeń:

Hetero = normalność
Homo = nie jest orientacją seksualną
Bi = pół orientacja seksualna i pół brak seksualności
A = 0 czyli brak
  • Odpowiedz
@szudow: Nie odpisałeś.
Nie podałeś żadnego linku z wiarygodnego źródła informacji, nie podałeś żadnego cytatu naukowca/ców, nie podałeś żadnej logicznej teorii na poparcie swojej tezy.

Jedynie co potwierdziłeś to:
Jesteś homofobem, trollem, posługujesz się pseudonauką, wierzysz w teorie spiskowe, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ignorujesz fakty, obrażasz.

Nie xD Bi to bi, zupełnie inna dewiacja.


Bi to popęd seksualny do płci przeciwnej i tej samej, płeć nie jest cechą ani obiektem
  • Odpowiedz