Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 741
@Ignacy_Loyola: że ci się chce xD programisci15k też biorą 500+ więc nie rób z logiki #!$%@?

Inna sprawa, że wykopki lubią myśleć że 90% kraju to patologia i absolutnie nie dopuszczają faktu, że główni beneficjenci programów socjalnych są ludzie pracujący - często na czarno zresztą, ruchający ich dodatkowo na podatkach xD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: @Ignacy_Loyola:

weź pod uwagę małżeństwo które razem zarabia 10000zł miesięcznie i ma dwójkę dzieci.
10k to dużo pieniędzy w naszych warunkach, a na pewno kwota, której nie zarabia jakies 80% małżeństw w Polsce.

I mieliby rezygnować z 1000zł, z 10% dodatkowego nieopodatkowanego dochodu? xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@joolekk: a myślisz, że ktoś kto zarabia 25k już sobie odpuści skoro złożenie wniosku to dwa kliknięcia w banku raz do roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) biorą wszyscy jeśli tylko mogą
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Ale ja wiem że cała masa beneficjentów to osoby pracujące. Wkurza mnie 500+ za to, że wpisał państwową pomoc socjalną w ogół społeczeństwa. Pobieranie socjalu ( spokojnie możemy nazwać tak 500+ pomocą socjalną od państwa ) stało się normą, wręcz można by rzecz iż wiele osób nie wyobraża sobie jak można funkcjonować bez pomocy państwa w kwestii utrzymania rodziny. A ja bym wolał by nie bylo 500+, ale były niższe
  • Odpowiedz