Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@HalBregg: gdyby zginął ktoś kogo znałem osobiście albo lubiłem. Nie wiem, aktor jakiś czy muzyk to byłoby smutno, ale to że banda legalnych złodziei się rozbiła to co mnie to obchodzi xD miałem podobna reakcje tylko ze wtedy w call of duty grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Masz zadatki na świętego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Świetnie ukazuje nam takie właśnie spokojne podejście do życia jedno z wydarzeń z życia św. Stanisława. Podczas gry w piłkę jeden ze współbraci zapytał Kostkę o to, co zrobiłby, gdyby wiedział, że za chwilę umrze. Stanisław nie wahając się odpowiedział „Grałbym dalej”.
  • Odpowiedz
@HalBregg: Ja mieszkałem wtedy we Wrocławiu i szykowałem się do dużego eventu muzycznego w Hali Stulecia. Wstałem rano, siadam ze śniadaniem telewizora, a tu wszystko na czarno-biało i wszędzie paski. Moja pierwsza reakcja?

#!$%@?, odwołają

No i tak w istocie się stało. Gorzej miał kumpel, który jechał do mnie na tę imprezę z drugiego końca Polski i się w połowie drogi zawracał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HalBregg: Ja umówiłem się wtedy z kumplami na piłkę. Jak wychodziłem z chaty to jeszcze spojrzałem w tv i dowiedziałem się o tej katastrofie. Po chwili zadzwonił kumpel, który jechał już tramwajem na miejsce i zapytał czy odwołujemy piłkę. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu, bo i tak już pewnie wszyscy w drodze. Na miejscu wszyscy byli przejęci, ale skoro już się spotkaliśmy to trzeba było zagrać ten mecz ( ͡°
  • Odpowiedz
@HalBregg: Akurat wtedy skakałem na spadochronie w Normandii i wysadzałem most pod jadącym pociągiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba potem nawet była jakaś misja ze strzelaniem do samolotów xD
  • Odpowiedz
@HalBregg:
grałem wtedy w 4Story
jakieś anony mówią na /all, że prezydent nie żyje
uznałam, że żartują
ale i tak googluję
o faktycznie
jakiś inny anon zaczął zbierać ludzi pod wspólną modlitwą w centrum głównej mapki (Keter)
jego postać klęknęła do posągu jakiegoś boga z tego uniwersum xD
kazał wszystkim kleknąć i na /all leciał z Ojcze Nasz
kilka osób kazała mu zamknąć mordę
  • Odpowiedz
@HalBregg: My akurat odrabialismy sobotę w szkole. Jak dyrekcja dowiedziała się o katastrofie to puściła wszystkich do domu, więc takich okrzyków radości to chyba nigdzie w Polsce wtedy nie było xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@HalBregg: ja gralem w Sampa i jakiś typ napisal że prezydent nie żyje to pojechaliśmy w około 15 graczy pod kościół z kwiatami a potem rozbiliśmy się samolotem xDDD
  • Odpowiedz