Wpis z mikrobloga

@Defect od pompatycznych jak przedłużenie rodu, przekazanie majątku w dobre ręce, pozostawienie po sobie czegoś, sprawienie że ktoś o tobie będzie pamiętał po prymitywne jak zapokojenie instynktu rodzicielskiego/opiekuńczego ale i mocno subiektywne jak obserwowanie rozwoju takiego brzdąca jak poznaje świat uczy się nowych rzeczy. Plus można kupić dowolne ilości LEGO bo to przecież dla dziecka albo konsole bo to przecież dla dziecka ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@virusriddle to chyba nic dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) mam zaplanowaną wazektomie na lipiec i już chyba nikt mnie nie przekona do odwrotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale życzę powodzenia jeśli Tobie to sprawia radość i poczucie szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Defect: ależ ja Ci gratuluję takiej decyzji i cieszę się Twoim szczęściem. Uwierz nie każdy nadaje się do posiadania dzieci, nie każdy powinien posiadać dzieci i każdy powinien sobie z tego wcześniej zdać sprawę, zanim mu się dziecko trafi. Nie ma nic gorszego niż dziecko dla osoby, która tego nie trawi i nie nadaje się na rodzica. Także jak to nie Twoja bajka to decyzja b.dobra i nie daj sobie wmówić
  • Odpowiedz
@Karoleer: a to łatwo sprawdzić, czy to Twoja bajka. Na pewno w rodzinie ktoś ma bombelka takiego 05-1 lvl 1-2lvl 2-3lvl zatrudnij się na 1 dzień do pomocy. Uwierz mi wystarczy by się przekonać. Brata zatrudniłem 2 razy i mówi, że mój bombelek to najlepsza antykoncepcja jaką udało u się odkryć xD
  • Odpowiedz