Wpis z mikrobloga

#skyrim

Nie wiem czy to jakiś mod czy coś ale w mieście pojawiło się dwóch kultystów chyba z dodatku tego na literę D, no i automatycznie NPCe w mieście zaczeli atakować tych typków i ja jako Dark Elf mam te płomienie i uderzyłem wroga, ale też przypadkowo NPCa z miasta co bił tego złego i nagle wszyscy mieszkańcy w mieście się na mnie rzucili :/ .
To chyba jakiś mod jaki mam mi tak psuje to co nie? I tak samo jak gościu z wilkiem walczył to chciałem mu pomóc i tymi płomieniami i on też dostał rykoszetem i od razu chciał mnei zabic to musialem go zabić (ale nikt tego nie widział), potem wszedłem do najblizszego miasta i kurde straznicy od razu czerwoni i atak pełną #!$%@?ą na mnie :/.

gram na #xbox jak coś. Z tego co pamiętam to tak nie powinno to działać :/
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KondominiumKatoSocjalistyczne: w Skyrim nie ma czegoś takiego jak ochrona przed friendly fire więc trzeba uważać, zwłaszcza z zaklęciami obszarowymi (kula ognia, łańcuch błyskawic itd)
Omijaj to miasto przez jakiś czas a nagroda za twoją głowę zniknie (możesz sprawdzić czy jesteś gdzieś poszukiwany na ekranie statystyk)