Wpis z mikrobloga

SPIS GENETYCZNY ROK 2021.

Streszczenie: Kontynuuje mój spis genetycznej użyteczności dla każdego incela, spierdona i podczłowieka poniżej 6/10, a w przypadku gdy ktokolwiek z was mieszka w Mieście Stołecznym Warszawa to skala podczłowieczeństwa podwyższa się do wartości niższej niż 7/10.

Zanim jednak zaczniemy to muszę wam przekazać wiadomość, to koniec dla większości polskich mężczyzn, slavceli i ludzkich mieszańców mongolskich genów, dlatego też właśnie tworzę ten spis genetyczny, aby otworzyć wam oczy i niestety zmusić was do zażycia czarnej pigułki.

Niczym niegdyś Marcin Luter wbijający do kościelnych drzwi swoje 95 tez na temat korupcji, nepotyzmu i despotyzmu kościoła tak teraz ja wbijam swoje bajty danych do serwera Wykopu, które zmienią twoje postrzegania na temat świata. Doświadczysz dzięki mojej nabytej wiedzy jak gadzi mózg femoida działa oraz w jaki sposób pomimo twojej 12 godzinnej pracy w hospicjum i pomaganiu przechodzeniu babciom przez pasy nadal nie zamoczyłeś swojej 6 cm. kuśki do rzeki styks.

Pamiętaj, czarna pigułka jest twoim wybawieniem.

A więc zacznijmy:

- SMV na poziomie 6/10 zwyż, według skali Stooleya bądź rady złożonej przez mędrców, którzy poznali najgłębsze zakamarki nie tylko czarnej pigułki, lecz także jego młodszego brata Hiroshima-Nagasaki Blackpill.

- Wzrost w okolicach ok. > 185 cm., inflacja zaprezentowana przeze mnie 8 miesięcy temu oburzyła czytelników (w ów czasie pisałem o manletyzmie poniżej 180 cm.), dzisiaj już nikogo nie zaskoczę mówiąc że 180 to BYŁY STANDARD, jednakże jest wiele dyskusji na temat tego czy 181, 182 czy może 184 to już manletyzm, ja mogę spokojnie stwierdzić że okolice 180 cm. to już od górna granica subhumana.

- Oczy łowcy, tutaj nie mam nic do dodania. Możecie spojrzeć na filmy gdzie rolę "ruchacza" odgrywa najprzystojniejszy mężczyzna. Spójrzcie na jego oczodoły, a potem wyobraźcie sobie jak wyglądałby z podludzkimi oczami ofiary. Fujjj.

- Białe uzębienie bez jakichkolwiek skaz spowodowanym jedzeniem domowego gulaszu babci Stasi.

- Uwydatnione kości policzkowe, wraz z jej okolicami (ramus, glabella oraz żuchwa, w mniejszym stopniu szczęka)

- Rozstaw obojczyka jest jednym z atrybutów mężczyzny, bez niego NIGDY nie dokonasz owulacji w femoidzie, a co za tym idzie będziesz niczym nie tylko dla samic, ale i dla CAŁEGO społeczeństwa.

- Wydłużone kości udowe mające potwierdzać swoją dominację nad innymi osobnikami i byciu potencjalnym zagrożeniem dla wroga (np. manleta). Choć wielu moich braci ignoruje ten aspekt tak jednak ja osobiście, uważam że jest to jedna z najistotniejszych rzeczy w męskim wyglądzie.

- BF% poniżej 12% NIE jest uwarunkowany genetycznie, więc jest to jedna z najłatwiejszych opcji do zrobienia dla każdego z was. Oczywiście, tylko jeśli masz rozłożysty szkielet, w przeciwnym wypadku będziesz wyglądał jak zbita masa mięsa z niedorozwiniętym układem kostnym gimnazjalisty.

- Symetryczna twarz, mało kto się z nią rodzi i raczej jest to ewenement na skale tego kraju, aby twarz zbiegała się z prawą i lewą stroną. Oczywiście ta cecha jest bardzo mile widziana.

- Naturalna cera, która jest czysta jak łza. Ostrzegę cię, samica humanoida widzi czy używasz kosmetyków, make'upu czy innych oszust do których w jej mniemaniu, może się posunąć tylko inny femoid.

- Linia włosów uplasowana jak najbliżej czoła, docelowo jest to Norwood 0, ale z racji tego, że taką linię posiada bardzo, bardzo mały odsetek społeczeństwa ludzkiego to kobiety nie mają zbytnią nic do gadania tylko są jednakowo zmuszone do dotykania mężczyzn z Norwoodem 1 (każdy kto posiada zakola, czy ich imitacje, jest z automatu skreślany).

- Prosty i zgrabny nos, który potrafi odmłodzić cię nawet o kilka lat dzięki swojej specyficznej naturze. Często można zauważyć u ludzi na ulicy ich "świńskie" nosy, przez co jesteśmy jako naród pogardzani w innych państwach jako slavcel'e. Innymi słowy, kartoflany nochal się nie zalicza do najładniejszych.

Dotarliśmy do samego końca, niestety JESTEM ZOBLIGOWANY DODAĆ, ŻE PRZEDSTAWIAM WGLĄD NA SPRAWY ATRAKCYJNOŚCI OKIEM SAMICY HUMANOIDALNEJ, więc proszę zachować swoje kąśliwe uwagi, że "mam zakola na pół głowy i mam dziesiątki KOLEŻANEK" bo odpowiem "super, a miałeś kogokolwiek innego niż koleżankę".

A i jeszcze jedno, na komentarze o koledze manlecie, zakolaku, podczłowieku, który wyrywa wszystkie modelki z okolicy nawet nie będę odpowiadał.

#blackpill #przegryw #incel ##!$%@? #niebieskiepaski #takaprawda
AbZu_Raymond - SPIS GENETYCZNY ROK 2021.

Streszczenie: Kontynuuje mój spis genetyc...

źródło: comment_1621503384UeAVmLShaqJY6CCdUDJcOE.jpg

Pobierz
  • 16
rudy od razu czyni pod człowiekiem


@Halaparty: Nie chciałem dobijać rudzielców, choć raczej nie trzeba im mówić o swoich podludzkim kolorycie włosia bo bądźmy szczerzy jaki rudy nie odczuł na własnej skórze piętna swojej przypadłości. ()