Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu -
dzisiaj dyrektor przyprowadził do naszego działu stażystę. Taki młody chłopak świeżo po studiach. Widać, że się trochę stresował bo zeszłyśmy się wszystkie z działu zobaczyć rodzynka ( ʖ̯), wydukał z siebie na początku troszkę przyjąkał nawet :D

"Dzie-Dzień dobry jestem stażystą i od dziś będę miał przyjemnośc z paniami pracować". - Z wyglądu można powiedzieć, że trochę z innej bajki - mianowicie chłopak był w takim czarnym garniturku i pantofelkach jakby szedł do komunii z resztą jest dość niski na oko jakieś niecałe 170cm bo o głowę niższy ode mnie, no modelem to on nie zostanie, jeszcze ma dość nierówne zęby (szkoda bo prezencja akurat tutaj jest ważna ze względu na częste wyjazdy i negocjowanie umów). No i tak się zestresował, że witając się z każdą z nas trochę się spocił bo podał mi mokrą rękę. Śmiesznie trochę, ale no nie będę szydzić może ten typ tak ma :D.

Jest u nas dress code, ale zdecydowanie nie chodzi o tak przesadną odświętność tylko jak to się mowi - smart casual, chyba że wymaga tego sytuacja to wtedy robimy się na bóstwa. Dyrektor się ulotnił po tym krótkim wstępie przywitałam się z nim bo w końcu będę jego "mentorką". Pokazałam mu nasze biuro, opisałam po krótce czym się aktualnie zajmujemy i czym on będzie mógł się zająć. Trochę jest małomówny i trzeba go ciągnąć za język, ale pewnie się rozkręci w swoim czasie. No i tak minęły dwie godziny, dostał na koniec prezentację do przestudiowania w domu żeby już mógł się orientować w bieżących sprawach działu.

Aha no i dostał polecenie służbowe ubrania się normalnie, tak żeby mu było wygodnie, a nie w garniturek (ʘʘ). Było lepiej niż myślałam dzięki Miraski za komentarze w poprzednim wpisie (). Może jak mi się będzie chciało to będę zdawać relację jak sobie radzi w korposwiecie świeżak i ja w roli mentorki.

#pracbaza #korposwiat #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
Kto oswoił ten ma odpowiedzialność za oswojonego , czy jakoś tak w małym księciu było :p dobrze Ci idzie i nie spierdziel tego :D przy tak babskim zespole to tylko żeby nie wpadł w wir społecznych zależności przez Ciebie, odpowiednie nakierunkowanie żeby sam sobie wyrabiał ocenę i będzie dobrze :)