Wpis z mikrobloga

To co wyrabiają ostatnio "lewicowi" publicyści to już jest jakieś totalne iks de .

Zdajesz sobie sprawę, że uregulowanie pracy zdalnej i nałożenie na pracodawcę obowiązku zwrotu za prąd etc oznacza koniec twojego home office, bo Janusz nie zapłaci ?

JESTES MENTALNYM NIEWOLNIKIEM

xD

Do tego budzi się we mnie jednak wewnętrzny libek, jak widzę, jak państwo wspólnymi siłami i wspierane przez lewicę chce zrujnować coś, co generalnie dobrze działa. No i to chyba może spowodować, że #programista15k jeszcze chętniej ucieknie do Czech.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #pracbaza ##!$%@? #bekazrazem #konfederacja #bekazpisu
Kjedne - To co wyrabiają ostatnio "lewicowi" publicyści to już jest jakieś totalne ik...

źródło: comment_16215297175zMouyo485kHhqU2aArzFj.jpg

Pobierz
  • 8
@Kjedne: akurat w firmie temat rekompensat za pracę zdalną poruszaliśmy dosyć mocno. Firma też ma duże oszczędności z tego że wycina sporą część biurek. Kolejnym argumentem za dopłatami dla pracownika jest to że nie każdy ma miejsce do pracy w domu spełniające jakieś standardy - czy do wygodne krzesło, czy jakość oświetlenia.

No ale państwa to nie chce bo to spieprzy
@Kjedne: Myślę, że ta konkretna kwestia powinna być jednak jakoś odgórnie uregulowana, bo to faktycznie trochę niesprawiedliwe że pracodawca partycypuje w zyskach które generuje pracownik siedzący na domobiurze, w kontekście pracy-pracy jak i oszczędności z tytułu braku potrzeby utrzymywania biura, ale niekoniecznie chce partycypować w kosztach które ten pracownik z tego tytułu ponosi. Koniec końców pracodawca i tak pewnie wyjdzie na tym na plus, bo nie wydaje mi się żeby