Wpis z mikrobloga

No więc czy da się dostać pracę po bootcampie? Nadal da się. Mój #rozowypasek dostał. Warunek? Musisz szukać pracy co najmniej w Europie a najlepiej globalnie. Zajęło to około miesiąc po wystartowaniu z wysyłaniem CV. Patrząc na samą Polskę chyba też dałoby radę, ale jest zdecydowanie ciężej, bo chyba mamy w Polsce bootcamperów, jak grzybów po deszczu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A więc można, jak najbardziej, tylko trzeba zapierniczać od świtu do nocy.
#bootcamp #programowanie
Pobierz malyludeklego - No więc czy da się dostać pracę po bootcampie? Nadal da się. Mój #roz...
źródło: comment_1621601357C4GfsuJfd6joxW29r5ob4s.jpg
  • 15
@blashot: Nie rozumiem? Bo kobieta? Chyba jest odwrotnie. Koleżanka po studiach informatycznych mi opowiadała, ze tylu seksistowskich, kąśliwych i wywyższających się komentarzy od kuców it w Polsce nigdy nie słyszała, co starając się o pracę, której oczywiście nie dostała. Znalazła ją.. w Czechach, a więc również zagranicą.
@blashot: Ja tam się cieszę, bo oboje będziemy programować - przynajmniej od teraz będziemy mogli walić do siebie it sucharami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tylko chciałem w tym poście przekazać, że jak najbardziej jest możliwe dostanie tak pracy, bo wiele osób o to dość często pyta - czy jest w ogóle sens zaczynać taki kurs. Moja odpowiedź: Tak, jeśli płynnie rozmawiasz po angielsku i masz sporo
@ajgoron: Startup w Hiszpanii, minimalna dla juniora tam, łatwo wygooglac, wiec na polskie warunki bardzo dobrze. Na razie próbny kontrakt na pół roku. Nie jest to może i google, ale od czegoś zacząć trzeba. React + Node.js. Ja się mega cieszę, bo serio było tyle godzin wyorane, że masakra. Podczas gdy ja sobie smacznie spałem ona jeszcze pracowała nad projektami.
No więc czy da się dostać pracę po bootcampie?


@maly_ludek_lego: u mnie też kiedyś przyjęli laskę po bootcampie. Czy dlatego że była po bootcampie? Nie, bo ogarniała. Możesz być na bootcampie i się faktycznie nauczyć i rozwijać, a możesz (jak większość) stwierdzić, że ci się należy i czekać na oferty 15k junior.