Wpis z mikrobloga

#mirkolos #rozdajo #losowanie #programowanie #javascript

Hej!

Dobry mireczek @GreenPharma wykrył nietypowy błąd w mirkolos, polegał on na tym że nie można było się zweryfikować jako autor wpisu jeśli NIGDY wcześniej nie połączyłeś się z apką #mirkolos (czyli nigdy nie losowałeś wcześniej jako autor).

Także w te pędy trzeba było wrzucić fix, które jest już obecny na stronie.
Tym samym trzeba było zrezygnować z weryfikacji w iframe (którego i tak nienawidziłem) ale za to byłem dumny z rozwiązania które działało przez dłuższy czas. Niestety, albo stety iframe odchodzi do lamusa, jako bardzo brudne rozwiązanie, gdyby ktoś był ciekawy mogę się podzielić kodem ;D

Do poprawy zostało pare pierdół ale to głównie kosmetyka, ale dzisiaj już raczej tego nie zrobie, bo piwo mi się za bardzo zagrzeje ||.

I standardowo - jak wykryjecie jakieś błedy czy problemy - czekam na PW!
  • 11
@JamnikWallenrod: a dziekuje, kazda aktualizacja sprawia mi frajde, szczegolnie jak widzę zadowlonych mirków którzy przeprowadzaja losowania swoich #rozdajo. Z różnym natezeniem pracuje nad nią od 2018 roku. Dodalem troche featersow jak kopiowanie plusujacych do schowka, dodawanie szans (np jak ktos polikuje facebooki), losowanie kilku zwyciezcow jednoczesnie etc :)