Wpis z mikrobloga

@unstyle: napisalem ci dluzszy tekst, ale bylem na czarnejliscie, a drugi raz mi sie nie chce, wiec w skrocie: do rekreacyjnej jazdy zmiescisz sie w budzecie, jesien najlepsza opcja na zakup roweru, ale uwazaj, bo kolo listopada moze byc problem z towarem.
@unstyle: Ja ostatnio kupiłem Kands energy 1300, co prawda przejechałem na nim dopiero 500 km ale jestem zadowolony z zakupu i mogę polecić.

Ja sporo jeżdżę po szosie i czasami wjeżdżam do lasu, mi opony nie przeszkadzają, ale zawsze możesz kupić jakieś węższe.
@unstyle: W Kandsie oczywiście pedały były. W tych za 3 - 4 tyś zł już nie ma :)

Kand to jeszcze niska półka, ale na tyle wysoka żeby wytrzymał sporo czasu. I dają w miarę dobry osprzęt do tego.
@unstyle: Tak, ale jak jeździsz w nocy. Gdzieś czytałem wymogi policji, które trzeba spełnić aby dopisali rower do rejestru, było w nich że trzeba mieć światło z przodu, z tyłu + odblask z tyłu. Ale w dzień świateł w rowerze nie musisz mieć, nie zapewniają one takiej widoczności jak w samochodach więc nie ma to sensu.

Tutaj masz artykuł na ten temat: http://wyborcza.pl/1,75248,12628601,Nowe_zasady_oswietlenia_roweru__Lampki_mozesz_miec.html