Wpis z mikrobloga

Była Biedrona na os. Strusia ale już nima Nawet nie wiem kiedy wjechali z wyburzaczem. Obstawiam, że będzie blokhaus. Chyba faktycznie nie mają już gdzie budować skoro wykupują markety i w ich miejscu budują bloki dla mas. Pewnie ten warsztat samochodowy obok też niedługo przemielą na "Apartamenty przy Błoniach" (ch** że Bieńczyckich)

#krakow #nowahuta #bienczyce #biedronka #patodeweloperka
Thunderball - Była Biedrona na os. Strusia ale już nima Nawet nie wiem kiedy wjechali...

źródło: comment_1621671809Afxtp9xoVb8R3WqXt21ais.jpg

Pobierz
  • 16
kurde widziałem wiele remontów ale tu bardziej na rozbiórke wyglądało. pozyjemy zobaczymy. a ja już miałem wizję apartamentowca z ogródkami na parterze po zachodniej stronie z których roztacza się przepiękny widok na sąsiadującą obok...stację benzynową.
@Migfirefox: co najlepsze biedronka z postu opa to i tak jedna z lepszych w okolicy i bez bilecików na parkingu xD przestrzeni tam nie brakowało, alejki nie były #!$%@? paletami, pomimo że mam bliżej 5 biedronek to tam jeździłem xD
@Thunderball: oni tego nie wyburzają tylko remontują, przynajmniej tak było napisane na plakacie przed zamknięciem, co się wtedy obkupiłem za 70% to moje xd


@patrick_baitman: dokładnie, parę miesięcy temu był remont biedronki na dobrego pasterza obok parku wodnego