Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś z was grał w sackboya, ale to trofeum to masakra. Spędziłem 4-5h na czystym tryhardowaniu, aż w końcu udało się skończyć wszystkie trialsy z czasem ponad 8 minut. Jak już to mam za sobą to chyba dobije do platyny.
Swoją drogą strasznie fajna gierka, podoba mi się to, że jest etapowa. Grasz ile chcesz, możesz wracać do fajniejszych poziomów no i świetny co-op. Znacie jakieś podobne gry do tej lub do Astro Playroom?
#ps4 #ps5
Pobierz wojtas6506 - Nie wiem czy ktoś z was grał w sackboya, ale to trofeum to masakra. Spęd...
źródło: comment_1621706059hqesPfO4Xa5zH5OPlEG8BX.jpg
  • 4
@wojtas6506 Gratki, ja mam chwilowa przerwę właśnie ze względu na tą trofke. Zostały mi chyba jeszcze dwa poziomy z ostatniego świata(znajdzki + przejście beż utraty życia). No i udało mi się fajnie kupić jeszcze zafoliowana, bo ziomek jakiś zamówił ps5 i dokupił sackboya osobno, konsole mu anulowali a gra została to sprzedał po taniości.
@sweap mi jeszcze brakuje 4 trofki do platyny, w tym ta za garderobę. wiesz może gdzie mam szukać tych kostiumów? chodzi o tą ikonę prezentu która jest przy danym levelu?