Wpis z mikrobloga

Już to kiedyś pisałem, ale w całej biografii Lewandowskiego najbardziej zajebiste jest to, że gdyby ktoś napisał książkę ze scenariuszem wyjętym z jego życiorysu, to każdy by wjechał na autora że pisze żałosne, naiwne historyjki na które co najwyżej dzieci się nabiorą.

No no, na pewno.

Zwykły dzieciak z Warszawy, któremu umiera ojciec gdy ma 16 lat. Niechciane dziecko Legii Warszawa, zaczyna karierę z niższych lig od Znicza Pruszków i krok po kroku buduje swoją karierę wspinając się na samiusieńki szczyt.

No na pewno autorze, i co jeszcze powiesz?

4 bramki strzelone Realowi Madryt - co za brednie
5 bramek strzelonych w 9 minut - XD coś ty wymyślił xD kto ci w to uwierzy.

Tak tak i ten chłopak wygrywa Ligę Mistrzów, oczywiście pobija wszystkie rekordy, a najważniejszy - zdobywa w dramatycznych okolicznościach w ostatniej akcji meczu w ostatnim meczu sezonu XD Przecież to jest tak oklepane, że nawet Arya Stark atakująca w ostatniej chwili Nocnego Króla była bardziej oryginalna #got.




#pilkanozna #mecz #lewandowski #bayernmonachium #reprezentacja
PeterGosling - Już to kiedyś pisałem, ale w całej biografii Lewandowskiego najbardzie...

źródło: comment_1621705823wfXvKM3hi6Qi5Gb8Y8OIE5.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 814
@PeterGosling Cristiano zaczynał jako złote dziecko Sportingu a pierwszy jego wielki turniej to Euro 2004, Messi dojrzewał mając u boku Ronaldinho, Xaviego czy Puyola a Lewy w ich wieku podnosił się z kolan w Zniczu Pruszków, żaden czołowy piłkarz obecnej ery nie miał tak wyboistej drogi na szczyt.
  • Odpowiedz
Brakuje Ci już tylko mistrzostwa z reprezentacją...jego historia jest tak niesamowita że jestem w stanie w to uwierzyć


@PeterGosling: Niestety w tym pięknym filmie już to się chyba nie zmieści.
Ale za to w jego hipotetycznym sequelu, "Lewandowski 2: Trener"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Jak ja go szanuję, życzę mu jak najlepiej, szkoda tego Euro 2016, bo myślę, że medal był wtedy w naszym zasięgu. Nie mniej, życzę Panu Piłkarzowi medalu na nadchodzącym turnieju oraz Ballon D'or ()
  • Odpowiedz
@PeterGosling: tacy piłkarze, takie historie, takie momenty przypominają mi dlaczego jestem kibicem piłki nożnej. Co prawda moje serce należy do innego klubu, ale dziękuję Robert. Napisał przepiękną historię.
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: lewy jako trener nawet nie musi mieć wielkich umiejętności. On samym autorytetem spowoduje, ze każdy piłkarz wskoczy za nim w ogień. A ze zna się na piłce jak mało kto, to na bank byłby kozakiem. A jak nie, to jeżeli by miał cel zostac kozakiem, to by został i #!$%@? wszystkich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@PeterGosling: dodatkowo przy biciu rekordu kontuzja która powinna wszystko pokrzyżować ale szybkie wyzdrowienie i w ostatniej minucie ostatniego meczu rekord pobity tjaaaaaa bujną wyobraźnia ;)
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Napisz jeszcze, że miał jedną dziewczynę z którą poznał i się związał kiedy nie miał nic a na koniec wzięli ślub XDDD Ktoś się chyba za dużo naoglądał amerykańskich filmów.
  • Odpowiedz