Wpis z mikrobloga

Już to kiedyś pisałem, ale w całej biografii Lewandowskiego najbardziej zajebiste jest to, że gdyby ktoś napisał książkę ze scenariuszem wyjętym z jego życiorysu, to każdy by wjechał na autora że pisze żałosne, naiwne historyjki na które co najwyżej dzieci się nabiorą.

No no, na pewno.

Zwykły dzieciak z Warszawy, któremu umiera ojciec gdy ma 16 lat. Niechciane dziecko Legii Warszawa, zaczyna karierę z niższych lig od Znicza Pruszków i krok po kroku buduje swoją karierę wspinając się na samiusieńki szczyt.

No na pewno autorze, i co jeszcze powiesz?

4 bramki strzelone Realowi Madryt - co za brednie
5 bramek strzelonych w 9 minut - XD coś ty wymyślił xD kto ci w to uwierzy.

Tak tak i ten chłopak wygrywa Ligę Mistrzów, oczywiście pobija wszystkie rekordy, a najważniejszy - zdobywa w dramatycznych okolicznościach w ostatniej akcji meczu w ostatnim meczu sezonu XD Przecież to jest tak oklepane, że nawet Arya Stark atakująca w ostatniej chwili Nocnego Króla była bardziej oryginalna #got.




#pilkanozna #mecz #lewandowski #bayernmonachium #reprezentacja
PeterGosling - Już to kiedyś pisałem, ale w całej biografii Lewandowskiego najbardzie...

źródło: comment_1621705823wfXvKM3hi6Qi5Gb8Y8OIE5.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@PeterGosling zróbmy Superligę bo piłka nożna jest nudna i niczym nie zaskakuje! #!$%@? Perez stary dziad który myśli że hajs z sobą weźmie po śmierci tfu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
kiedyś Zarzeczny fajnie powiedział że ludzie którzy nie emocjonują się sportem tracą strasznie dużo frajdy z życia - frajdy której w zasadzie żadna inna dziedzina nie jest w stanie Ci dostarczyć.


@PeterGosling: I nie mogę dać plusa, bo musiałeś do ciekawego posta wrzucić ten bzdetny kawałek. Meh.
Jest wiele dziedzin, która daje podobne emocje i jest polem podobnych historii, tylko nie wszystkie są tak pospolite i oczywiste jak piłka nożna w
  • Odpowiedz
Szanuję Vardiego, ale gdzie Vardy a gdzie Lewy


@PeterGosling:
jaki lewy? gość pisal o czołowych zawodnikach a nie o lewym więc zwracam uwagę że vardy wcale nie miał łatwiej

żaden czołowy piłkarz obecnej ery nie miał tak wyboistej drogi na szczyt.


@DonTadeo:

Zresztą, zawodników którzy mieli pod górkę było wielu, tevez, gaucha, Szewczenko. nie róbcie z lewego Mesjasza xD
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Z pierwszej ręki - kryptowaluty? Emocje o wiele większe, historie o wiele bardziej szalone. Na przykład w ciągu ostatniego tygodnia mieliśmy rocznicę śmierci ActualAdviceBTC, który był legendą samą w sobie i jednocześnie największy krach po jednym z najbardziej niedorzecznych bullrunów w historii ludzkości.

W ciągu jednego tygodnia wydarzyło się więcej, niż w piłce przez cały rok, nawet siedząc 24/7 na samym twitterze nie byłbym w stanie wszystkiego wychwycić, więc pewnie
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: co do kryptowalut się jak najbardziej zgodzę.

I w zasadzie większość hobby czy nawet zwodów ma podobnie, wiesz?


@NoMercyIncluded: no nie ma. Mam wiele hobby i jakoś nie pamiętam żebym miał kiedykolwiek tak szybki i tak intensywny wyrzut dopaminy jak po bramkach przy oglądaniu naprawdę ważnych meczów.

Masz pretensjonalny ton i brzmisz jak osoba która nigdy czegoś takiego nie przeżyła, więc nie wiem skąd możesz mieć porównanie.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Sorry, każdego dnia mogę mieć taki wyrzut dopaminy grając w jakieś gry multiplayer. Byłeś kiedyś cały spocony i wręcz drżący po porządnej rozgrywce? Nie? Czyli to nie dla Ciebie. Dla mnie to norma.

To naprawdę zależy tylko od tego, jak TY jesteś zaangażowany.

Po prostu w żadną inną rzecz nie jesteś podobnie zaangażowany i nie ma w tym nic dziwnego, nie bez powodu niektóre dziedziny są generalnie bardziej emocjonujące na
  • Odpowiedz