Wpis z mikrobloga

Doja Cat - Mooo!

Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow (Moo, moo, moo)
Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow (Moo, moo, moo, moo)
Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow
Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow
Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow (Moo, moo, moo)
Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow (Moo, moo, moo, moo)
Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow
Bitch, I'm a cow (Yeah), bitch, I'm a cow

#rap #dojacat #freeweezyradio #muzyka #sztukanowoczesna #kultura
  • 20
  • Odpowiedz
@WeezyBaby: Szczyt ludzkiej kreatywności i kultury, a nie jakiś tam skrzypek, czy dyrygent operowy, piękne czasy, że też ktoś o ot tak może działać na nasze prymitywne instynkty pokazując trochę cycka, ale również kręcąc biodrami. Chwalmy Pana, stworzyłeś zajebisty matrix. Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow (Moo, moo, moo) Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow (Moo, moo, moo) Bitch, I'm a cow, bitch, I'm a cow (Moo,
  • Odpowiedz
@WeezyBaby: gardzę takim sileniem się na bycie lo-fi solistą chociaż za wszystkim od muzyki po klip stoi sztab ludzi, później na świeczniku są takie industry planty jadące na #!$%@? patencie a prawdziwe talenty giną gdzieś na bandcampie zesralem się to #!$%@?
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: ziomek poczytaj sobie o nich, skąd są, kim są ich rodzice i jakie mają koneksje, skąd się wzięła ich popularność, od kiedy i jak bardzo są promowane, wiem że najlepiej jakbym ci podesłał dokument o byciu industry plantem podpisany przez nie ale to tak nie działa
  • Odpowiedz
@kufloweiklonazepam: no ale czytałem, wiem skąd pochodzą ich starzy, śledzę ich kariery odkąd były mało znane, już wtedy uważałem, że czeka je wielka kariera i nadal uważam, że nie są industry plantami. Teraz modne, żeby każdego nazywać industry plantem, żeby zdeprecjonować czyiś talent lub osiągnięcia i to głupota bo doszło to do kuriozum w którym pewnie ludzie dziś by nazywali bitelsów industry plantami bo stara ringo im występy we klubach załatwiała
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: nie popadajmy w skrajności, to nie jest tak że w tych czasach każdy jest industry plantem, ale takie zjawisko istnieje a billie eilish to najlepszy przykład, nagły skok popularności, pojawianie się w mediach wywiady itd. wszystko sztuczne jak ja #!$%@? takich przykładów jest dużo a później jak się czyta o koneksjach tych osób to już nie ma cienia wątpliwości jak jest, doja cat to też plant tylko nie tak chamsko
  • Odpowiedz
@kufloweiklonazepam: skok popularności Billie nie był wcale nagły, przez kilka lat puszczała kawałki zanim naprawdę zrobiło się o niej głośno, nagły skok popularności to był na przykład Post Malone a on jest tak daleko od industry planta jak tylko można być.

a później jak się czyta o koneksjach tych osób to już nie ma cienia wątpliwości jak jest

no ale konkrety ziomek a nie "weź poczytaj sobie"
Doja też działała przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kufloweiklonazepam: Doja w 2012 wydala "so high" a w 2014 nagrała do niego teledysk na ktory wydala swoje wszystkie oszczednosci wiec nie wiem jakie miała koneksje, ze dopiero w 2018 stała się popularna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: nie jarała mnie w ogóle muzyka ani postać billie więc jeszcze bardziej widoczny dla mnie był jej nagły wzrost popularności, wywiady dla genius, ogolne poruszenie w internecie ale nie ze strony samej billie (ktora wtedy nie byla az tak znana - ot kolejna osoba cos tam spiewajaca) tylko innych źródeł gdzie po prostu się udzielała, doja nie była wpychana ludziom na sile jak billie, to po prostu plant na mniejsza
  • Odpowiedz
@kufloweiklonazepam:

zaczela sie udzielac w 2012 a od 2014 juz byla pod nie byle jakim labelem

no ale czego to w ogóle dowodzi xDDD co drugi artysta ma kontrakt z dużym labelem, niektórzy zdobywają go dużo szybciej niż Doja i każdy jest industry plantem, myślałem że mi jakieś trwarde dowody przedstawisz typu nie wiem, stary szefem wytwórni czy #!$%@? wie co a masz tylko jakieś gówno domysły bo niby za szybko
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz:

no ale czego to w ogóle dowodzi xDDD


no tego ze wcale nie minelo 6 lat tak ja twierdzisz w


na scenie działa od 2012 roku, więc wytłumacz mi jak to jest, że ten industry plant przez tyle lat siedział cicho i te rzekome konekcje jej w żaden sposób nie pomogły się wybić i nagle w 2018 roku stwierdziły, że to ten czas i teraz jej #!$%@? mega karierę?


tylko
  • Odpowiedz
@kufloweiklonazepam:

tylko 2 lata i ci "niektorzy" zdobywajacy kontrakt z duzym labelem niespelna dwa lata od nagrania swojej pierwszej piosenki to margines i nie przychodzi mi na mysl zaden przyklad nie bedacy plantem


no jeden już wymieniłem w dyskusji - Post Malone a jest ich #!$%@? pełno - Chief Keef, Bobby Shmurda, Boogie Wit Da Hoodie, Lil Wayne, Lil Baby, Lil Yachty, #!$%@? nawet Weeknd 2 lata odkąd zaczynał nagrywać miał
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: przecież raperzy są najbardziej pozadani przez wytwórnie bo z nich doja najwięcej hajsu, ci których wymieniłeś to pionierzy, nikt nie zarzuca ze chief keef the weeknd czy już w ogóle lil wayne są industry plantami bo to właśnie pionierzy ale faktem jest ze większość raperów to industry planty LUB naprawdę utalentowani ludzie z których później wytwórnie doją hajs, ja nie mam nic przeciwko ludziom którzy lubią muzykę stworzoną pod kasę
  • Odpowiedz