Wpis z mikrobloga

#eurowizja

Największe nieporozumienia tego roku:

UK -> 0 pkt dla UK to jakiś żart, piosenka wpada w uchu, wokal dobry to chyba jakaś tradycja że Brytania ma ostatnie miejsca xD

Niemcy -> Piosenka słaba, ale zasługiwała na więcej niż 3 pkt ¯_(ツ)_/¯

Hiszpania i Holandia -> Ale wstyd wysyłać takie piosenki będąc w 5/gospodarzem xD

San Marino -> Nie powiem, ale spodziewałem się od widzów 150+ punktów xD nie wiem czemu aż tak niedocenione

Azerbejdżan -> Te 60pkt to jakiś żart ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Cypr i Szwecja -> Jak widać mocno bukmacherzy przeholowali dając ich do pierwszej 10. (1 raz od nie wiem jak dawna Szwecja dostaje więcej od Widzów niż Jury, btw.)

Portugalia -> Jedna z najgorszych piosenek w tej dekadzie (Co to robi w finale?)

Bulgaria i Grecja -> W półfinałach dostali dużo a w Finale mocno widzowie nie docenili, aż dziwne.

Litwa -> Szkoda że tak przez Jury potraktowane, bo powinni mieć minimum 100pkt a nie jakieś 55 xd.

Malta -> W półfinale 300+pkt a w finale tylko 47pkt od Widzów, niezły spadek.

Ukraina -> Te punkty od Jury to nie porozumienie
  • 6
@OstatniZnak: a mi się akurat Wielka Brytania zupełnie nie podobała. Gorsi od nich w tym finale byli tylko Niemcy i Hiszpania. Niemcy mają te 3 punkty tylko dlatego,że Austria im dała a konkretnie jury z Austrii. A tak też mieliby zero i moim zdaniem to całkowicie zasłużona nota. Anglia powinna mieć gdzieś ze 4-6 punktów tak ,żeby wyprzedzić tylko Niemców i Hiszpanie