Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Daszekk: Baśka strasznie wjeżdża na Krystiana, krytykuje go za wszystko. Jedzie po nim i doprowadza do tego, że on przeprasza ją za jej huiowe zachowanie. Nie pozwala nawet mu czegokolwiek powiedzieć, bo co chwilę wykrzykuje: ale nie przerywaj mi korwa!
No a teraz znów scena jak z Krzysiem się mizia.
Dodatkowo przed ostatnim rajskim nadawała Bubi na Krystiana, gdzie on równolegle rozmawiał z Kamilem i mówił, że bardzo chciałby z nią
@galileon: hmm ale zauwaz ze ona nadawala na niego slusznie. 1. ze ja odpycha - jakby mnie facet tak odpychal jak on ja to by dostal z liscia - mega wkurzajace; 2. ze przyciaga zle myslenie, ze mowi ze jak sie im nie uda to sie beda przyjaznic - tez wkurzajace, troche wiary ze to sie uda, jest cos takiego jak samospelniaja sie przepowiednia i to faktycznie tak dziala; 3. ze
@galileon: Akcja z Krzychem mega slaba ale alkohol tez na pewno zrobil swoje. Ogolnie to ja jestem tez team Krystian i uwazam ze jest naprawde spoko gosciem, chociaz bardziej na super kumpla niz na partnera biorac pod uwage ze albo lezy albo ma ADHD po alkoholu. Ale widac ze on jest totalnie zafiksowany na punkcie Baski wiec nawet bym sie nie zdziwila jakby po tej akcji z Krzychem do niej wrocil.