Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie polecacie motocykle na kat. B i jaką stronę polecacie do szukania ich? Może być używany ale dość nowy (max 5 letni), albo nowy ale najlepiej do 10-12k, no chyba, że bardzo by się opłacało trochę dołożyć.
Myślałem o Yamaha YZF R125, macie jakieś swoje opinie o niej?

#motocykle125 #motocykle
  • 18
@t__l: Imho lepiej używanego japończyka niż nowego chinola. Mniej straci na wartości, a i tak się raczej nic w tym nie zepsuje. Ta Yamaha spoko, a w podobnym klimacie jak jesteś niższy to polecam Hondę CBR125. A szukać to standardowo na Otomoto i grupach danego modelu na Fejsie
ja bym sobie junaka m12 vintage sprawił, ale tylko ze względu że:

a) nowy,

b) podoba mi się wizualnie.


@Jason_Stafford: Przestań ostatnio dwa takie porobiłem wielokrotnie na przyspieszenie i prędkość maksymalną MOTOROWEREM. Z przerobionym silnikiem.
Przecież one nawet 97km/h nie wyciągają bez wiatru w plecy.
@t0m3k_: Kupiłem 3 miesiące temu nowego gsx s125, potwierdzam, świetny motocykl jak na tę pojemność. Natomiast co do porównania z R125, to chyba nie tylko kwestia owiewek i odpalania, ale również inna pozycja, mniej pochylona.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@t__l: jest niskie. Ja mam 180 cm. Ale wytrzymywałem 8 godzin dziennie przez dwa tygodnie i jeździłem codziennie do pracy. Zrobiłem w sumie 10k km i zmieniłem na vfr 750 przy której bolały mnie plecy i teraz w strom 650 gdzie moim zdaniem kolana są bardziej zgięte i musiałem obniżać stópki. W gsx tego nie odczuwałem, ale v strom mimo że jest wysoki to również pegi ma wysoko.