Wpis z mikrobloga

Hehehe jednak plotka okazala sie prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak btw to nie wiem ale chyba jestem jedyna osoba na tym tagu co nie przepada za Marcinem. Co dziwne jego zachowania w wiekszosci bronia kobiety i to mnie szokuje bo gdyby one znalazly sie w sytuacji ze facet mowilby im ze nie chce zwiazku ale ciagle by je przytulal i calowal to watpie ze przyjelyby to ze stoickim spokojem jakby z dnia na dzien na ich oczach ten sam facet zaczalby lizać i macać sie z inna. Watpie zeby powiedzialy ,,nie no super ziom, nie mam z tym problemu w koncu byłam tylko na chwile. Ekstra z ta laska do siebie pasujecie" xD latwo jest pewne rzeczy pisac o czyims zachowaniu ale gdyby te same osoby znalazly sie w podobnej sytuacji to watpie ze bylyby tak samo wyrozumiałe. Marcin moze nie obiecywal jej zwiazku i milosci ale mimo wszystko mogl miec do niej jakikolwiek szacunek zwlaszcza ze byli ze soba bardzo blisko i pewne sprawy zalatwic po programie. Ale on nie, pare dni po wyjsciu Natki zapomina o niej szybko i bzyka sie z inna laska.
#hotelparadise
deyna123 - Hehehe jednak plotka okazala sie prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak btw to nie wiem al...

źródło: comment_1621952021UjRnfzDfO9wOysjVvu3Nj1.jpg

Pobierz
  • 29
@deyna123: Ja mimo wszystko czekam na rozwiązanie sprawy z Nathalią i jej domniemanego niebycia singielką. Oraz oficjalną wersję, co Kornelia i Maurycy mówili Krzysiowi na lajwach, żeby ją odpulić, a co zostało wycięte. Obawiam się tylko, że po finale mimo wszystko nikt z uczestników nie będzie chciał robić sobie publicznie wzajemnych dram i prać brudów, a te i inne sprawy zostaną owiane zasłoną milczenia.
@deyna123: nie jesteś jedyna, też go nie trawię. Amant od 7 boleści. Fakt, umie podrywać i robi to z taką manipulacją, że naprawdę szacun.
Ja jestem już stara dupa, nie rozumiem 20-25latków, to dla mnie inna galaktyka.
Co mi nie daje spokoju, to wrażenie, że on wymusił na Karze tak intymne zbliżenia. Streamów nie oglądam, ale to co widzę w tv i dodatkowych urywkach z insta to dla mnie trochę właśnie
@deyna123: u mnie za to zachowanie jest skreślony jako facet ,chyba nawet jako kolega ...współczuje natce ze tyle musiała livow z nim zrobić i udawać ze jest ok .
Jedno co mogę powiedzieć nawet nie to ze na jego obronę bo to kompletnie nie w temacie ale trzeba przyznać ze on i Simon zrobili to show...serio ...reszta nudy na pudy ....
@Mart8800: wogole to jest jakas porażka to robienie lajwow na sile majac z kims kose. Jesli nie sa do tego zmuszani to po co to robia, dla followersow? Ja dla swojego zdrowia psychicznego nie bylabym w stanie udawac ze jest wszystko w porzadku tylko po to zeby nabijac sobie obserwujacych, cos strasznego. W 1 czy 2 edycji to jesli ktos za soba nie przepadal to nie robil z nim lajwow i
@babazpola: Nie no Kara wydaje się zadowolona. Aż dziwne, bo dla mnie Marcin ją mega nie szanował podczas jej pierwszego pobytu w HP. Bzyknął się z Natalią w łazience z wyjściem na pokój w którym Kara próbowała zasnąć, no to nie jest normalne xdd
Zgadzam się z twoją opinią na temat Marcina. Mam uczulenie na takich średnio zabawnych śmieszków, którzy #!$%@?ą i #!$%@?ą się w kilka sekund. Przecież on był taki
@deyna123: ja mam co do niego bardzo mieszane uczucia - z jednej strony jest zabawnym gościem z charyzmą i dobrą bajerą, a z drugiej od początku nie wzbudzał mojego zaufania. Od momentu pierwszego wejścia Kary i jego monologu przy patelni coraz częściej jego żarty stawały się pasywno agresywne, relacja z Natalią zaczęła go chyba irytować, więc podkopywał lekko relacje swojego kumpla - a to że Sajmon pantofel, a to gdzieś tam
@babazpola: bo tak jest kazda nacja ma inna mentalnosc. Np w krajach dawnego ZSRR dziewczynki sa wychowywane w taki sposob ze wyglad to jest priorytet, ze kokietowanie polaczone z zadbanym wygladem pomoze zdobyc faceta i ze nalezy o niego dbać robiac mu obiad czy piorac brudne gacie a jednoczesnie miec nienaganna aparycje. Mam kumpele z Ukrainy i opowiadala mi jak to wyglada ale sama nie byla w ten sposob wychowywana wiec
@deyna123: pewnie w tym przypadku ciężko było nie robić tych livow a nabijanie follow to bonus

Pewnie już ten temat przegadali wiec teraz przeżywa to poprostu kolejny raz wodząc cała ta sytuacje
@deyna123: nie jesteś sama ! Ja to odkąd Kara weszła i widziałam jego zachowanie czuje niesmak.. Czułam, że to tak się skończy.. jednak nawet brak mi słów. Uważam, że Kara jest jeszcze strasznym dzieckiem. Nie poznała życia i pewnie ślizga się tak na swoim wyglądzie ( bo tego nie można jej odjąć- jest przepiękna ).. Dodatkowo zero w niej jakiś wartości, szacunku do siebie i honoru. Marcin to zwykły bawidamek.. Pobawi
@terriblesnack: wszyscy sie jarali tym monologiem przy patelni a dla mnie to bylo zenujace poprostu. Wchodzi ladna dziewczyna a on dostaje sraczki jak gimnazjalista jakby w zyciu atrakcyjnej kobiety nie widzial. Gwiżdże i skacze jak idiota a gdzies obok stoi Nathalia z ktora na co dzien sypia, caluje i sie z nia przytula. Pogoniłabym takiego chlopa od razu bo wstyd by mi bylo przebywac z facetem ktory zachowuje sie jak 10
@deyna123: Jako facet dla mnie słaba akcja i to bardzo. Wypiął sie na kumpla, a między słowami, mówił, że chce żeby się tu tylko dobrze czuła. Druga sprawa to był nie fair w stosunku do Natalii i moim zdanie to bs gadanie, że nikomu nic nie obiecywał. Na poczatku maslane oczy, biegał za nią aż to cringowe było, że miała prawo pomyśleć że coś z tego może być. Potem pojawila się