Wpis z mikrobloga

@xandra: No na pewno nie dubstep.
Jeżeli dla Ciebie pseudo-wykręcany bas to dubstep to zapewne tak samo mówisz na każda balladę z gitarą elektryczną że to 'death metal'.

Już pomijam to że tak samo jebnąłeś 'techno' keidy to z techno też nie ma nic wspólnego. Ale #!$%@?, pewnie wystarczy ze stopa na 4 jest i lecimy ze to techno. Szufladkowanie muzyki poziom Grażyna.
@xandra: A-ha, czyli postanowiłeś nie odsłuchać każdego z nich w całości albo po łebkach ale od innych wymagasz słuchania w całości. Ładna hipokryzja,.

I tak, przy takim kimś jak Ty to jestem znawcą. Lepiej dawać przykłady i nim być niż pisać "jesteś głuchy xD" ,"walnij się lampką w głowę xD" i być niereformowalnym dzbanem.

Pisz sobie już co chcesz, skończyłem z tobą, szkoda mi już na to czasu.
#techno


@xandra: w którym dokładnie momencie? Daj proszę timestamp, albo przestań z łaski swojej spamować tagi.
Dziękuję.

Z nas dwojga to ja jestem producentem muzycznym.


@xandra: no ja też. I okazjonalnie DJ (grałem przed takim mało znanym artystą Ansome ( ͡° ͜ʖ ͡°)). I nadal uważam że albo spamujesz, albo nie masz bladego pojęcia czym jest a czym bardzo nie jest techno.
@hardnoise: @duncanidaho2: Proszę, sami znawcy, no to zajrzyjcie łaskawie na głupią wiki, a tam jest czarno na białym iż techno (który powstał w latach 70) jest głównym gatunkiem, który posiada podgatunki, które z niego wyewoulowały: ambient, acid house, chicago house, detroit techno, disco, electro, EBM, funk, house, industrial, italo disco, new beat, synthpop, rock elektroniczny i ja bym jeszcze dorzuciła dubstep.

I teraz. Mamy bas niemal rodem z What is
Proszę, sami znawcy


@xandra: jakkolwiek byś nie obracała tego w żart, to prowadzę od około 10 lat stronę na temat tego konkretnie niszowego gatunku. Obserwuje mnie kilka tysięcy ludzi. Byłem na dziesiątakach imprez w Polsce i nie tylko, sam pomagałem też w organizacji i promocji wielu imprez. Więc śmiało mogę powiedzieć że cośtam wiem. (Jak masz taką potrzebę, jestem w stanie na PW pokazać dowody, na to.)

, który posiada podgatunki,