Wpis z mikrobloga

Wiesz, nie chce mi się dyskutować, to może być nawet italo disco, mam to gdzieś :) Dla mnie to jest techno, rap i dubstep, kropka.


@xandra: 1) nie chce ci się dyskutować, bo zwyczajnie nie masz racji. Do tego, kłamiesz podając zmyślone cytaty z wikipedii, żeby pokazać że niby masz rację.

2) Powoływałaś się na swój autorytet, że niby jesteś producentem to masz prawo mówić. Więc przychodzę ja, osoba prawdopodobnie wielokrotnie
  • Odpowiedz
1) nie chce ci się dyskutować, bo zwyczajnie nie masz racji. Do tego, kłamiesz podając zmyślone cytaty z wikipedii, żeby pokazać że niby masz rację.


@duncanidaho2: Kurcze, wpisz to hasło i zobacz co wyskoczy, to nie jest zmyślony cytat, tylko tekst, który pokazuje google w podglądzie. Tu masz frazę:

rodzaje gatunków muzycznych techno

2) Powoływałaś się na swój autorytet, że niby jesteś producentem to masz prawo mówić. Więc przychodzę ja, osoba
  • Odpowiedz
rodzaje gatunków muzycznych techno

Jakie źródło podaje google po wpisaniu tej frazy?

@duncanidaho2: Napisałam, taki tekst się pokazuje i takie dokładnie są gatunki z niego się wywodzące. Zresztą sam pokazujesz to, co potwierdza moje słowa, są takie jak wymieniłam, a powstały w połączeniu techno i innych gatunków... Skończ trollować.
  • Odpowiedz
wpisz to hasło i zobacz co wyskoczy


@xandra: wpisałem. Pokazałem ci screen z wikipedii. Mieliśmy się opierać na wikipedii. Wikipedia (ani polska ani anglojęzyczna) nie wskazuje że synthpop miałby być PODGATUNKIEM techno. Ani house. Zatem kłamałaś w sprawie wikipedii.

To co wyskakuje w google, jest zbierane przez AI, a nie jest tekstem który stworzył człowiek.

A teraz przestań mi zaśmiecać powiadomienia.


Tak jak ty zaśmiecasz komuś powiadomienia komuś, kto chce słuchać
  • Odpowiedz
Zresztą sam pokazujesz to, co potwierdza moje słowa, są takie jak wymieniłam, a powstały w połączeniu techno i innych gatunków... Skończ trollować.


@xanthia: Coooo? Chyba masz problem ze wzrokiem. xdddddddd
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: OMG.
1. Czego nie rozumiesz w zdaniu:

jest głównym gatunkiem, który posiada podgatunki, które z niego wyewoulowały

Dla mnie jest oczywiste, że skoro coś powstaje z czegoś, czy połączenia czegoś z czymś to jest "niejako" podgatunkiem czegoś, mogłam dodać to słowo, ale jedźmy dalej.

2. Podałam ci frazę, która w google pokazuje to co napisałam (i pokazałam na obrazku), podając jako źródło wikipedię, tak czy nie? Jeżeli uważasz, że to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
powstaje z czegoś, czy połączenia czegoś z czymś to jest "niejako" podgatunkiem czegoś


@xandra Nie jest. Rock and roll powstał na podstawie bluesa. I ani nie możemy powiedzieć że numery, bluesowe to rock, ani kawałki rockowe to nie blues.

Podałam ci frazę, która w google pokazuje to co napisałam (i pokazałam na obrazku)


Na początku mówiłaś o wikipedii jako źródle. I na wikipedii nie ma nic takie co byś pisała. Podpowiedzi Google
d.....2 - > powstaje z czegoś, czy połączenia czegoś z czymś to jest "niejako" podgat...

źródło: comment_1622134311d9h00flySrRET3CW8UV71f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Na początku mówiłaś o wikipedii jako źródle. I na wikipedii nie ma nic takie co byś pisała. Podpowiedzi Google nie są w żaden sposób wiarygodne bo ich przygotowanie jest automatyczne. Tych tekstów nie piszą ludzie.


@duncanidaho2: Ale na obrazku wyraźnie widać: Źródło: wikipedia ¯\_(ツ)_/¯ Skoro to co podałam nie jest prawdą, to w żadnym wypadku nie można mówić, że "oszukiwałam cytatami", ponieważ sama zostałam wprowadzona w błąd przez google.

Co więcej,
  • Odpowiedz
@xandra: myślę że labele typu Tresor, Soma itp biją się o Twoje "techno" tracki wydać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zrób eksperyment - spróbuj wydać te "swoje" techno w jakimś labelu, ciekawe czy ktoś odpisze że to nie techno sam ciekaw jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: muszę Cię zmartwić ale nie będę się obnażać na tej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
mam tu noname konto 6lat i niech tak zostanie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz