Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Kupiłem CDR po 157,10
Sprzedałem po 174,00

Handel spot 12 akcji bo to moje pierwsze kółeczko tylko na bazie analizy technicznej. Na inwestowaniu długoterminowym mam o wiele lepsze pozycje(i gorsze też xd) ale z tego jestem najbardziej dumny. Bo nie dość, że zarobiłem na tym gniocie #cdprojektred to jeszcze grałem long w trendzie spadkowym.
170 zł wpadło. Ale to moje ulubione 170 zł XD

Plan mam taki aby sobie na handlu spot albo malutkich kwotach na futuresach popracować rok i zobaczyć czy się nadaje.

Mimo wszystko dziwie się, że na CDR nie ma większego odreagowania ( _)

Pozdrawiam i samym zysków życze (ʘʘ)

#gielda
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szcz33pan: Dla mnie są w dupie. Bo muszą naprawiać produkt, wydawać DLC. Problem jest, że graczy już nie ma, dlaczego mieliby wrócić?

Nauka nie inwestować w spółki których wyniki zależą od sukcesu jednego produktu. Hazard.
Dla mnie są w dupie. Bo muszą naprawiać produkt, wydawać DLC. Problem jest, że graczy już nie ma, dlaczego mieliby wrócić?


@Pompejusz: Na gamingu gra się pod oczekiwania. Nie widziałeś, że inne spółki po premierach miały podobnie? Zarówno klapy na premierze (CIG ze swoim "Sniper: Ghost Warior3", Farm51 ze swoim pierwszym wejściem na steam z World War 3) jak i dość nieżłe (11bit).
Zadziałał mechanizm - kupuj plotki - sprzedawaj fakty.
@szcz33pan: nie będą naprawiać cyberpunk, bo cyberpunk już na siebie nie zarabia. Z Wiedźminem była inna sprawa bo bo miał sprzedaż przez długi okres po premierze - więc mieli hajs żeby wrzucić darmowe DLC, po drugie wiedźmin miał bugi w mechanice a nie #!$%@?ą mechanikę/scenariusz (brak wpływu gracza na fabułę, brak AI policji etc. )
W cyberze masz 2 rzeczy - fajne miasto + grafikę oraz walkę i to jest za
@szcz33pan: Panie przecież już w marcu stwierdzili że nie będzie:
https://pl.ign.com/cyberpunk-2077/38564/news/cyberpunk-2077-nie-otrzyma-trybu-multiplayer

Ogólnie to co wywiad jest obcinany przyszły potencjalny content dla cybera - Powtarzam - gra na siebie nie zarabia więc cały model który chcieli powtórzyć z wieśka nie wypalił. Chcieli dodawać content z kasy z bieżącej sprzedaży - a nikt już nie kupuje cybera - do tego dalej mają problem z wstawieniem go ponownie na playstore
https://store.playstation.com/pl-pl/concept/234567