Wpis z mikrobloga

@Ogau: @Tommy__: @Budwajzer To teraz może tak na poważniej, bo chłop się zesrał koncertowo w tym wpisie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Budwajzer leci tam w kulki z kilku powodów:
1) Nie przedstawia nigdzie rocznego zestawienia z kilku ostatnich lat, tylko drze się, że zła rada miejska zabrała mu kasę z biletów
2) Nie pokazuje wyliczeń, na podstawie których doszli do wniosku, że będzie 15mln straty
3)
  • Odpowiedz
@maszy666: Od 1. lipca będziesz jednorazówki miał po cenie sprzed podwyżki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rad-X: Ta kasa jest zamrożona chwilowo, złożyli ofertę kolei na 18mln (tyle, ile chcieli poprzednio z jasnymi wyliczeniami), to KD i Polregio rzuciły teraz większą kwotę, bo rozbudowuje się sieć połączeń we Wro, będą dodatkowe przystanki, kursy i koszty rosną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 16
@Tommy__ @Czesiowcy:

Szkoda, że polityka wygrała z dobrem wszystkim.


Jestem zdania, że jest całkowicie na odwrót. To właśnieie dobro wspólne wygrało z polityką, a dokładnie z takim podejściem, żeby podnosić cenę usług, które nie są warte tych pieniędzy. Ja rozumiem, że potrzebna jest kasa na remonty i ewentualnie nowe tramwaje, ale żeby chcieć te 4,60 zł za normalny bilet to już przesada. Wylewanie teraz żali do internetu, że jakby ceny się
  • Odpowiedz
@Tommy__ @Czesiowcy @kotenko @Domciu
Jedno to jest tak jak piszecie, że te tramwaje to się narazie wywalają.
Drugie, że jestem ciekawy gdzie oni chcą te tramwaje pomieścić. Już przy ostatnich zakupach było, że zaraz nie będzie miejsca na wozy bo brakuje zajezdni tramwajowej.
Ciul temat ucichł i go nie ma.
  • Odpowiedz
@Bratkello: Nie bierzemy Gammy ze wszystkimi skrętnymi wózkami, ale za to bierzemy tramwaj z podestami pod siedzeniami na prawie całej długości i udajemy, że jest niskopodłogowy. Skrętne wózki we Wrocławiu mają Pesy, dobrze jednak wiadomo, jakie są problemy z dostosowaniem infrastruktury pod nie
  • Odpowiedz
@kotenko Przetargi to oni już wcześniej oglaszali i nie przeszły.
Masz 100 procent pewności że teraz przejdą?

Wcześniej się zarzekali ze musi być nowa zajezdnia. Teraz doraźnie chcą powiększać do granic możliwości to co jest
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Ależ ja nie mówię, że przejdą. Skończy się tym, że znowu będą upychać wozy na jednej zajezdni, a z pozostałych przerzucać między sobą. Problem jest taki, jak właśnie mówisz - to wolne miejsce wkrótce się skończy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Tommy__: Jak im brakuje kasy to niech za bilety płacą dzieci i emeryci. Skoro jednak MPK stać na darmowe bilety dla świętych krów to i stać je na tańsze bilety.
  • Odpowiedz