Wpis z mikrobloga

"udowodnię, że nie umrę", gdzie dosłownie 10 sekund wcześniej omal się nie udusił. Jestem zdumiony, że wierzyłem kiedyś w słowa tego dziadzi ¯\(ツ)/¯


@Bonkojad: Co więcej. On się chyba prawie zakrztusił kurczakiem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Kozajsza: Nie rozumiem jak ktokolwiek po gimnazjum może go traktować poważnie. Przecież jego pojmowanie świata jest właśnie na poziomowe gimnazjum. Wszystko jest proste, wnioski są oczywiste, lewactwo zaorane.
  • Odpowiedz
XDD 100 lat temu amerykanie jedli mniej fast foodów i żyli krócej, a teraz jedzą dużo fast foodów i żyją dłużej, więc fastfoody są zajebiste, chłopski rozum jak zawsze w formie u janusza, to wcale nie jest tak że medycyna 100 lat temu prawie nie istniała XD


@Ascendant_: celuje do prostych ludzi, tak jak mówił Mentzen i Bosak. Tacy ludzie często wiążą korelację z przyczynowością. Korwin to człowiek obrzydliwie cyniczny.
  • Odpowiedz
Miałbym bekę, gdyby się od tego przekręcił xD


@Nihas: Nawet jakby do tego doszło to i tak kuce stwierdziłyby że to nie od tego. Swoją drogą facet ciężko oddycha a dopiero zaczął jeść xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Czarna_ksiazka

@Kozajsza: że ja na nich głosowałem w liceum, ja yebe xD


Ja też te 10-15 lat temu na niego głosowałem. I wiesz co? Cieszę się, że to było kiedyś, bo dzięki takim błędom dziś widzę, jaki progres poczyniłem jako człowiek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kozajsza: ja nigdy nie rozumialem fenomenu tego goscia. Przecież odkąd tylko pamiętam to jak on się odezwał to czułem zażenowanie.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Tylko co on chce udowodnić, czy ktoś ludziom zabrania jeść fast foodów? No nie. Czy tym że się nie przekręci udowodni że fast foody są zdrowe? No też nie.

To już kiedyś Demski jadł przez miesiąc McD i schudł.
  • Odpowiedz
@Kozajsza czułem zażenowanie oglądając to, prawie takie jak wtedy, gdy słyszę Pudziana. A ja nawet nie sympatyzuję z Korwinem, cóż bym dopiero musiał czuć słuchając tego jako członek jego partii?
  • Odpowiedz