Wpis z mikrobloga

@ruski_czoug: Przestań mieszać. Produkujesz tu jakieś bezsensowne farmazony.
Wykopek ma długie, duże pole i to sąsiad sobie kupił działkę bez dojazdu, wybudował się i zaczął sobie dojeżdżać przez pole, po czym jak się wolfik odgrodził to sąsiad zaczął urządzać gównoburzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ficus_Ginseng: Szanowny kolego, czy podzielisz się informacją jakie miesiące są "gorące" pod kątem statystyk oraz "zimne" w znaczeniu wyrabiania norm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whitewolfik: a macie tam mdcp? Założę się że działka z tą wielką hawirą, wyłożona kostką nie spełnia zapisów o powierzchni biologicznie czynnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@bartton: korzystał kilka miesięcy podczas nielegalnej budowy domu. @ruski_czoug trochę sobie pofolgował z tą historią. @dzikdzikdzik: buduję ten dom w afekcie poniekąd. Też bym chciał odszkodowanie za ciąganje mnie po sądach i wydatki jakie poniosłem w obronie swojej własności. @szasznik sąsiad nie ma drogi dondziałki, a jednak pobudował dom. Prawo budowlane raczej tego zabrania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@reett: 35, ale nawet bez pozwolenia musisz mieć drogę. @hadrian3: to sąsiad kupił, to chyba się da. Pozostałe działki bez drogi też są kupione.@Szymson: zerknę czy to kostka czy trawa.@donslime: no co ja poradzę. Sam się zdziwiłem czemu taki artykuł wybrali.
  • Odpowiedz
sąsiad nie ma drogi dondziałki, a jednak pobudował


@whitewolfik: służebność gruntowa (dojazd przez sąsiednią posesję do nieruchomości), z art. 285 § 1. i 2. kodeksu cywilnego?
  • Odpowiedz