Wpis z mikrobloga

@whitewolfik: kurde przejrzałem tag #sluzebnoscwolfika i serio, ta akcja ma ponad 5letnią (prawie 6letnią) historię i nadal się toczy bez rozstrzygnięcia? To jakiś absurd, mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał korzystać z "usług" sądów
  • Odpowiedz
@whitewolfik: Nie chcę Cię martwić ale

Art. 91a ustawy - w zakresie obejmującym zwrot „ , użytkuje obiekt w sposób niezgodny z przepisami”– został uznany za niezgodny z Konstytucją RP wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z dnia 9 lutego 2021 r. (sygn. akt P 15/17) i z dniem 12 lutego 2021 r. utracił moc w tym zakresie (Dz. U. z 2021 r. poz. 282)

.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lewitujace_sznycle: no doczytałem też. Nie martwi mnie to, bo nie zafiksowałem się na umęczeniu sąsiada. Bardziej zastanawia mnie tok myślenia prowadzącego sprawę. Być może specjalnie ktoś tak wpisał, żeby zaraz umorzyć i fajrant.
  • Odpowiedz
@whitewolfik: wcześniej nie widziałem zdjęcia domu sąsiada, teraz jak się na to patrzę, to on wybudował bardziej altanę, niż dom.
Ale i tak robi się ciekawie, jak janusz będzie musiał to rozbierać, to ty będziesz winny, a nie on. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz