Wpis z mikrobloga

@koroluk: Gardzę typami zapożyczającymi konkretne internetowe ideogramy do budowania własnego medialnego wizerunku. Później zasrane ameby powtarzają jak mantra - to jest znak tego i tego palanta, to on to stworzył, to on to wymyślił. A tu taki #!$%@?. Tak samo było z Gonciarzem i lennyfacem ()
  • Odpowiedz
@koroluk: No cóż, Memcen najpierw wkręcił kucom że to właśnie on wymyślił genialną taktykę "znacjonalizowania" ich ruchu, co jest kompletną bzdurą, wszak to brejnczajld Wiplera - więc byłbym w stanie uwierzyć że istnieje sobie kucyk święcie przekonany, że "filozofia xD" to wynalazek Dohtora, mimo że ten termin pochodzi ze starożytnej pasty, której nie chce mi się teraz szukać.
  • Odpowiedz
@koroluk czemu teraz komentujesz wszystko jednym zadaniem, zaraz długa odpowiedź ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W dodatku przestałeś chyba na komentarze odpowiadać. Kiedyś pamiętam twoj wpis o badaniach na temat czy modlitwa cos zmienia.
Każdemu pokolei odpowiedziałeś
  • Odpowiedz
@Decode: Wydaje ci się, czasem odpowiadam.

Może rzadziej niż dawniej, bo teraz ogarniam także komentarze na YT, który jest dla mnie ważniejszy niż ten ściek. I ogólnie jak mam czas i ochotę, by spłodzić dłuższy tekst, to wolę z tego zrobić film niż wpis na Wykopie.
  • Odpowiedz
@koroluk: Mam nadzieję, że Pan Doktor prawnik Mentzen jako twórca XD odpowiednio je opatentował i z każdego użycia tych dwóch liter zgarnia dla siebie parę groszy
  • Odpowiedz
@koroluk niby taki kapitalista, a korzysta ze społecznie dostępnej emotki XD

Tylko żyć i żreć, zamiast coś samemu stworzyć


@martinuz: Grubo :] W życiu bym nie wpadł na to, że ikonkę XD można utożsamić z socjalizmem XD
  • Odpowiedz