Wpis z mikrobloga

filozofia xD


@mnik1: https://www.wykop.pl/wpis/10679942/oswiadczenie-takaprawda-heheszki-odkad-zaczalem-wy/

Przy czym Mentzen jawnie podąża tą drogą i w swojej książce Sławomir Mentzen - Filozofia XD jawnie inspiruje się pastą:
"Odkąd zacząłem wyznawać filozofię XD, moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale. Kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie: XD i wszystko staje się prostsze. Naprawdę wszystkim polecam ten styl życia. Gdy prezes NBP mówi, że nasze PKB wzrośnie o dwa punkty procentowe
  • Odpowiedz
@elgebar: Nie zajmuję się krytyką lewicy. I nawet gdybym się zajmował krytyką lewicy, to nie zrobiłbym filmu o Kapeli, bo to podrzędny troll. Robię film o osobach, które mają istotny wpływ na dyskurs publiczny lub prawo: znanych publicystach, politykach, w przyszłości też znanych jutuberach.

Wiem, że boli dupka po kompromitacji Mentzena i trzeba na siłę szukać sobie maści. Ale Jaś Kapela to słaba maść - nikt go nie traktuje poważnie w
  • Odpowiedz
@koroluk: szkoda. Dupka nie boli, moim zdaniem skarajna prawica jest tak samo głupia jak skrajna lewica i warto robić ich "poważne analizy". Co do Jaśka myślę, że dzięki tej ustawie i występowi w HP sporo ludzi o nim usłyszy. Kolejna sprawa, czego myślisz, że to troll, znam parę osób o poglądach lewicowych, które mają podobny tok myślenia i trollami nie są. I czy ogólnie jesteś za czy przeciw ustawie reprograficznej.
  • Odpowiedz
@elgebar:

Kolejna sprawa, czego myślisz, że to troll


Na przykład dlatego. Albo z powodu słynnego hymnu o uchodźcach.

Nie mówię, że wszystko, co mówi, to trolling, ale on sam jest trollem i na tym się wybija. To znaczy wybija - na Fejsie ma 8k subów, na Twitterze 4k, to jest nisza, gość, który wypływa na powierzchnię, gdy coś odinbi.

I czy ogólnie jesteś za czy przeciw ustawie reprograficznej.


Raczej przeciw.
  • Odpowiedz
@koroluk: czego oczekujesz od ludzi, którym można wprost powiedzieć, że nasz program partii jest oszustwem, a wy idziecie głosować na oszustów, bo my musimy okłamywać ludzi żeby zdobywać nowe głosy, no i w zasadzie to #!$%@? tam go wie, co naprawdę myślimy jako partia, bo wewnątrz partii każdy ma swoje zdanie.

Nie wiem, mi ręcę opadają xD ludzie jeszcze tego bronią za wszelką cenę i piszą: "NIE ROZUMIESZ LEWAKU O CO
  • Odpowiedz