Wpis z mikrobloga

#silownia #pakujo #pytanie

Panowie, możliwe to to, że w miesiąc mi urosły mięśnie? Takie mam wrażenie, jak się w lustro gapię. Zakwasów już od dawna nie odczuwam, chodzę co 2 dni, a jedynie z dietą średnio, bo czasem kebaba zjem i piwo piję często. Ale waga mi się nie zmienia (74kg na 181cm wzrostu), a widzę znaczną poprawę na brzuchu, klacie i bicepsie. Jak to działa?
  • 17
@hultek, @patrykk95: jeśli przyrosty widoczne po miesiącu są dla was zaskoczeniem to są dwie opcje:

1. albo jesteście tak przypakowani, że już szybkich postępów nie robicie

2. albo zaniedbujecie treningi/regenerację (stawiam na regenerację).

O ile nie macie naprawdę grubej warstwy tłuszczu, to efekty powinny być widoczne z tygodnia na tydzień. Ze mnie taki suchoklates, że na początku cyklu to nawet po jednym treningu widzę różnicę.
@patrykk95: no to ja jestem niewiele mniejszy i w środku cyklu widzę efekty z tygodnia na tydzień, a wcale jakoś bardzo się nie spinam nad dietą (nad trenowaniem owszem). Wczoraj zrobiłem drugi trening po prawie dwumiesięcznej przerwie i zmiany już są wyraźne, ale to właściwie zwykła pompa, a nie trwałe przyrosty. Jeśli u Ciebie tego nie ma, to myślę, że coś zaniedbujesz.