Wpis z mikrobloga

@Mazzurro w sumie to oczywiście smutne i racja, że niskie kobiety mają takie wymagania. Ale wydaje mi się, że to jest zupełnie naturalne, zrozumiałe, że niska kobieta będzie szukała jeszcze wyższego partnera, bo wie, choćby podświadomie, że jeśli weźmie sobie konusa to ich mieszanka genetyczna wyprodukuje zupełnego kurdupla.
@Mazzurro w sumie to oczywiście smutne i racja, że niskie kobiety mają takie wymagania. Ale wydaje mi się, że to jest zupełnie naturalne, zrozumiałe, że niska kobieta będzie szukała jeszcze wyższego partnera, bo wie, choćby podświadomie, że jeśli weźmie sobie konusa to ich mieszanka genetyczna wyprodukuje zupełnego kurdupla.


@BorowikSzlachetny: Niska kobieta szuka wysokiego że zrównoważył jej niski wzrost.
Średnia szuka wysokiego żeby był wyższy od niej.
Wysoka szuka wysokiego żeby nie
@Mazzurro: i dobrze, ze kobiety naturalnie kontroluja genotyp populacji. spowoduje to zapasc na rynkow ziemniakow, bo nie bedzie kurdupli do zbierania, ale #!$%@?. warte to swojej ceny.
@Mazzurro: ale wy jesteście wyssani z rzeczywistości, jak ewolucja i genetyka w mózgach tych krasnali?! One chcą być zdominowane, podnoszone i przewracane w łóżku jedną ręką. Dlatego chcą wyższych, bo wzrost to gwarantuje. Ogarnijcie się debile
@Mazzurro: szkoda, że faceci nie są tak wybredni jak kobiety i ruchają dosłownie każdego kaszalota. Nieważne czy waży 250kg, ma 1,20cm, nie ma rąk i nóg, jest ślepa, ma stwardnienie rozsiane czy kuźwa nie potrafi liczyć do dziesięciu, zawsze ktoś jest gotowy w to wsadzić. To niedobrze dla populacji, co wy spermiarze robicie z naszym gatunkiem
P.....k - @Mazzurro: szkoda, że faceci nie są tak wybredni jak kobiety i ruchają dosł...

źródło: comment_1622264367qntK0dDD5STDoIG3kDO56v.jpg

Pobierz
w sumie to oczywiście smutne i racja, że niskie kobiety mają takie wymagania. Ale wydaje mi się, że to jest zupełnie naturalne, zrozumiałe, że niska kobieta będzie szukała jeszcze wyższego partnera, bo wie, choćby podświadomie, że jeśli weźmie sobie konusa to ich mieszanka genetyczna wyprodukuje zupełnego kurdupla.


@BorowikSzlachetny: taa, głównie w polsce mają taką "podświadomość" :p