Wpis z mikrobloga

Christian Dior - Dior Homme Cologne. Tutaj chyba nie trzeb robić wstępów, dobry i bezpieczny letniak. Nawet niezła cena, dlatego też wrzucam incognito - może nie macie, a chcecie. Butla jest u mnie i nie ma minimum rozbiórkowego.

Cena: 2,1 zł/ml
Ilość: 100ml

Całkiem popularny i bardzo chwalony, na parfumo 8,0 masa statementów i każdy trafny. Zapach bardzo prosty, ale przyjemny i świetny na gorące dni. Podobnie fragrantica 4,42 bardzo go chwali. To jest taki quasi-mainstream o jakości lepszej, ale wciąż cenie przyzwoitej. Trwałość nie jest jego najmocniejszą stroną, ale taki urok mają prawie wszystkie perfumy z tej kategorii wagowej - chociaż tutaj pojawiają się głosy, że długo trzyma (mediana mówi jednak, że przeciętnie).

Odleję od 10ml. Flakon zostawiam sobie.

Dekanty 2,5 zł/ml
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)
NicholasUrfe - Christian Dior - Dior Homme Cologne. Tutaj chyba nie trzeb robić wstęp...

źródło: comment_1622226293LY6MjB49S8UXEVsbMBHiic.jpg

Pobierz
  • 18
@Niedoruszany: @FajneMaszDupe: @Makku11: @futrzakos: @atreyu1: zapisałem, dzięki

@ikilled2pac: @FajneMaszDupe: nie zostało, ale mogę spróbować rozebrać nową butlę, ale to w osobnym poście. 200ml widzę, że najtaniej chodzi po 2,1zł/ml lub 100ml po 2,7 zł/ml (jak ćwiartka zostanie, to dla mnie ok). Zastanawiałem się nad Fahrenheit Cologne i może uzupełnieniem fafika le parfum.. takie kombo bym wrzucił