Wpis z mikrobloga

@EvilToy: pamiętam bardzo pozytywną energię ze swojego pierwszego w życiu marszu równości, było słodko i miło ʕʔ

Moim zdaniem mało jest takich inicjatyw społecznych w Polsce, gdzie obywatele mogą się cieszyć i jednoczyć. W wielu krajach są albo festiwale, karnawały, albo jakieś przemarsze rudzielców. Świetna sprawa, oby w Polsce było tego więcej w przyszłości, w takiej pozytywnej dla odmiany konwencji. U nas jak są jakieś wydarzenia to
Dlaczego nie ma marszy miłośników rudych albo seksu w pozycji na jeźdźca? To są wasze prywatne sprawy, po co robić z tego teatr?


@wargi-sromowe-mniejsze: dlatego, że prezydent kraju nie mówi, że "rudzi to ideologia, nie ludzie". Nikt też nie zabrania rudym np. brać ślubów.

Wreszcie, nie znam, żadnych dzbanów, którzy pod postami o rudych pisaliby na nich "ha tfu!".

Mam nadzieję, że pomogłem i więcej nie będziesz robił z siebie głupka
@chusteczki_do_higieny_intymnej, @EvilToy personalnie nic nie mam do osób homoseksualnych, aczkolwiek moim zdaniem te wasze marsze nie zaprowadzą was do nikąd. Raczej osiągnięcie efekt odwrotny niż zamierzacie. Ja wiem, że "kropla drąży skałę" itd, ale tutaj mam wrażenie, że to się nie sprawdzi. Tak czy siak, powodzenia i mimo, że mi się nie podoba to co robicie to życzę wam wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że nie będzie niepotrzebnych burd ze strony
@wargi-sromowe-mniejsze:

Wiem też, że np w psychologii praktycznie większość mężczyzn to geje. (...) To powoduję, że obecnie w nauce bardzo trudno przebić się naukowcom forsującym niewygodne dla LGBT tezy.


Stricte badaniami na temat homoseksualizmu zajmuje się psychiatria, a nie psychologia. Środowiska konserwatywne/kościelne mają wystarczająco dużo naukowców i pieniędzy, żeby sfinansować i opublikować rzetelne badania na ten temat, nawet na temat domniemanego związku homoseksualizmu z pedofilią, ale o dziwo takie badanie nie
@NapalInTheMorning:

prezydent kraju nie mówi, że "rudzi to ideologia, nie ludzie"

wyrwane z kontekstu

Wreszcie, nie znam, żadnych dzbanów, którzy pod postami o rudych pisaliby na nich "ha tfu!".

są, są, nie koncentrujcie się tak na sobie tylko, każdy ma jakichś przeciwników

Mam nadzieję, że pomogłem i więcej nie będziesz robił z siebie głupka nietrafionymi analogiami.

Nie czuję się głupkiem, ale miej swoje zdanie :D
@wargi-sromowe-mniejsze:

personalnie nic nie mam do osób homoseksualnych, aczkolwiek moim zdaniem te wasze marsze nie zaprowadzą was do nikąd


Nie obchodzi mnie zdanie na temat osób homoseksualnych. Uczestniczę, bo dobrze się tam bawię, lubię ten klimat, energię, śpiewy, tańce i wspólnotę. Tak jak ludzie chodzą np. do kościoła lub na festiwale, tak ja traktuję marsze. Chcę się na nich jednoczyć i celebrować życie. Nie zamierzam też niczego osiągać. To co społeczeństwo
@EvilToy: Pewnie, pokażmy jak wielkie mamy kompleksy i czujemy sie niedocenieni. Potrzeba akceptacji, przynależności i atencji jest tak wielka ze zagłosujemy na każda partie która ogłosi związki partnerskie i bedzie lgbt friendly. Choćby kosztem podatków 95% i wywłaszczeń majątkowych. Najważniejsze aby obcy nam polityk powiedział ze jesteśmy fajni. Koszty sie nie liczą.
Nikt wam nie broni kochać kogo chcecie


@wargi-sromowe-mniejsze XDDDDDD

Będziecie bardziej szanowani jak przestaniecie latać po mieście oblepieni różowymi #!$%@?.


Urojenia o "różowych #!$%@?" to najlepszy powód by wychodzić na ulicę i wytykać takim jak ty te brednie. Swoją drugą, oto lista krajów, które zalegalizowały związki homo wskutek siedzenia przez nich w domu: