Wpis z mikrobloga

@EvilToy

@Alkreni: Nikogo te kościółkowe święta nie obchodzą, co miesiąc coś tam jest więc to zbieżność tylko.


Obchodzą, w dodatku są obchodzone oddolnie od pokoleń, nie to co wymyślone przedwczoraj przez establishment "święta" o charakterze propagandowym, dlatego jeden dzień im nie wystarcza, muszą mieć całe miesiące jak Black History Month, Pride Month, itd.
  • Odpowiedz
@EvilToy @wargi-sromowe-mniejsze: problem jest taki, że na początku główne postulaty głosiły tolerujcie homoseksualistów, następnie akceptujcie różnice i odejście od pewnych starych norm, a obecnie skrajne osoby typu Lempart mówią wprost, że powinno się zniszczyć kościół(nie chodzi mi o instytucję, ale pewne uniwersalne wartości i wspólnotę), uznać 3 płeć, prawda nie jest już czymś obiektywnym itd. Niestety, ucierpią na tym najbardziej Ci normalni homoseksualiści, bo ludzie się dzielą i mają już tego
  • Odpowiedz
Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.


@wargi-sromowe-mniejsze: Czyli chodzi o semantykę? Mam złą wiadomość - wiele słów znaczy coś zupełnie innego, niż to co zakładamy intuicyjnie. No i definicje się zmieniają, bo są częścią języka. To on ma się dostosować do potrzeb ludzi, a nie ludzie do języka. Argument inwalida. Jedziemy dalej...

Zazwyczaj w różny sposób premiowany przez państwo, np ulgami podatkowymi. Premiowanie to swoje podstawy ma w założeniu, że małżeństwa
  • Odpowiedz
@EvilToy homo-terror i zydolewactwo w natarciu. Nie walczycie on żadne prawa, jesteście jedynie pożytecznymi idiotami w polityce "dziel i rządź"
Do Arabii Saudyjskie skoczcie protestować jak macie jaja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kalafjoreg: Bo czuję się członkiem cywilizacji europejskiej, a nie zacofanej cywilizacji arabskiej

@EvilToy:

Czyli duma z bycia gejem czy członkiem cywilizacji europejskiej jest już spoko, a duma z przynależności do danego narodu to już fujka bo jakiś stary parch tak napisał w książeczce? XD
  • Odpowiedz
@Tarec:

w Polsce też się potrafią obscenicznie ubierać, ale ostatnio mocno zbastowali, bo ktoś się puknął w łeb i doszedł do wniosku, że to psuje PR. Szczerze mówiąc, to temat jest mi prawie zupełnie obojętny, ale nie lubię obłudy.
  • Odpowiedz