Wpis z mikrobloga

@Powiew_morskiej_bryzy: wy się śmiejecie, a mi kocur przyniósł kiedyś do domu 3 młode xD.


@Pilarz: jeden z moich pierwszych kotów był takim społecznikiem, że przygarnął kiedyś kotkę z dwoma kociętami od sąsiadów. Regularnie sprowadzał sobie koleżeństwo do naszej kotłowni, bywało że wchodzę a tu 5 kotów w panice zwiewa przez małe okienko a na środku stoi mój kot ze zdziwioną miną a'la "czego nie pukasz jak wchodzisz?" xD
  • Odpowiedz
ale wiesz, że po wsiach koty chodzą luzem i to niekoniecznie jest kotka OPa?


@enron: co nie zmienia faktu ze skoro urodzila w jego stodole male i przebywa w jego stodole to powinien wziąć za koty odpowiedzialnosc i poddac kotke sterylizacji a male kotki zaszczepic i odrobaczyc czy co tam sie z malymi robi :)

to jest dla mnie proste jak drut i nie rozumiem co starasz sie udowodnic i kogo
  • Odpowiedz
@Matrioszkawkieszeni a potem żyć z nimi długo i szczęśliwie pod jednym dachem?

Jak mu się jaskolki rozmnożą to też ma za nie wziąć odpowiedzialność i wysterilizować? Albo nornice czy inne gryzonie?

Kot to zwierzę, na wsi mają swoją rolę do odegrania.
  • Odpowiedz
@Cumulonimbus: kot to zwierze domowe a nie dzikie
co to za chore porównanie

kot w tych czasach nie ma zadnej roli wiesniaku XD jak masz myszy kup trutkę
kot pies rybki czy papuga to zwierzeta domowe i trzeba brac za nie odpowiedzialnosc i kontrolowac ich stan zdrowia i czy sie rozmnazaja
  • Odpowiedz
@Cumulonimbus: kot to zwierze domowe a nie dzikie co to za chore porównanie


Udomowione.

kot w tych czasach nie ma zadnej roli wiesniaku XD jak masz myszy kup trutkę


Tak, jasne. Wyobraź sobie, że jednak nie do końca... Koty pełnią dość istotną rolę w ekosystemie.

trzeba brac za nie odpowiedzialnosc i kontrolowac ich stan zdrowia i czy sie rozmnazaja


@Matrioszkawkieszeni: tu zgoda, warto o nie dbać
  • Odpowiedz
Tak, jasne. Wyobraź sobie, że jednak nie do końca... Koty pełnią dość istotną rolę w ekosystemie.


@enron: JAKĄ? co to za istotna rola :D
Koty w dzisiejszych czasach to bardziej szkodniki ktore zabijają ptaki czesto takie które są pod ochroną w naszym kraju oraz ssaki

"Ok. 631 mln ssaków i niemal 144 mln ptaków pada w Polsce co roku ofiarą kotów - szacują naukowcy. Podkreślają, że aktywność tych drapieżników w skali
  • Odpowiedz