Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nietypowe jak na ten tag i stronę pytanie: dlaczego waszym zdaniem usługi a szczególnie gastronomia mają tak niski poziom? Po ponownym otwarciu lokali jest jak było czyli drogo, niesmacznie i tradycyjnie słaba obsługa. A ludzie nadal korzystają. O co chodzi bo naprawdę nie rozumiem?
#gastronomia #polska #pytanie #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b4b19c8dd530000a33259a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na żarcie się wychodzi, głównie po to żeby nie siedzieć w chacie i potem nie musieć sprzątać.

A to czy dobre, czy niedobre to już drugorzędna kwestia xD

No i w sumie ja takich zmian nie zaobserwowałem, wręcz przeciwnie, wydaje mi się że jest lepiej niż było.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gra się jak przeciwnik pozwala kolego. Polscy konsumenci są niby wybredni i roszczeniowi, ale jak przyjdzie co, do czego, to zapłacą, bo dużego wyboru nie mają, a żale najwyżej wyleją w internecie (co mało kogo obchodzi). Usługodawcy o tym wiedzą, więc narzucają swoje ceny i zwyczaje. Stąd np. wielka popularność Zakopanego czy miejscowości nadbałtyckich, mimo że jest tam brudno, drogo, tłumy i niska jakość wszystkiego. Z tematem jestem mniej więcej
  • Odpowiedz
OstryOnkolog: Ludzie korzystaja bo to w czasach social media taki modny styl zycia, duzo wychodzic na miasto dorzuc do tego mentalnosc p0laka janusza biznesu ksiezniczkowatosc p0lek i masz p0lska restauracyjke, czytaj male porcje zrobione z kiepskich skladników kupionych na outletach jedzenia, a jako obsluge masz naburmuszona kelnerke p0lke, ktora jest wielce obrazona, ze masz czelnosc cos od niej chciec bo moglaby w tym czasie scrollowac tindera

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz