Wpis z mikrobloga

puściłem sobie tego Kapelę w #hejtpark i strasznie mnie śmieszy wasze oderwanie od rzeczywistości, prawaczki xd Dzwoni oburzony typo

ja pochodzę z Dzierżoniowa, tutaj jest taki klub Lechia Dzierżoniów i dlaczego ja miałbym płacić na nich pieniądze, bo jeden z ich zawodników uważa się za niewiadomo jakiego sportowca, dlaczego ja miałbym dawać na niego pieniądze, skoro on jest słaby? I tak samo jest z takim Jasiem. [wczesniej] Nikt o nim nie słyszał, ja nawet nie wiem, co to za gościu, skąd on się urwał. I dlaczego ja mam na niego płacić?"


No więc ja nigdy nie słyszałem o Lechii Dzierżoniów, ale nie jestem prawakiem i orientuję się jak działa świat, więc się domyślałem, co znajdę, jak wejdę na ich stronę - cyk, miesiąc temu 4 mln zł z krajowego budżetu, z moich podatków xd

Żeby artysta dostał tyle z podatków, co 4-ligowiec, któremu "nie chciało się grać, nie trzymał diety, pił alkohol" - jak wylicza wykopek z Dzierżoniowa - to z 5 opłat reprograficznych trzeba by wprowadzić xd

Kontrolujcie przykłady, każdy głupi wie, ile z podatków idzie na kopanie balona, w każdej mieścinie jest co najmniej jeden stadion z podatków do patrzenia na wasze głupawe hobby xd

link do wypowiedzi prawicowego intelektualisty: https://youtu.be/eBjzooqeq0U?t=7169

#stanowski #kanalsportowy #bekazprawakow #bekazpodludzi
smyl - puściłem sobie tego Kapelę w #hejtpark i strasznie mnie śmieszy wasze oderwani...

źródło: comment_1622459410omHZ4rxPtmuXGYFFM4vRmd.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Fidel1: ten w Warszawie i tak jest o parę tysięcy za mały, pomijam fakt że budowane były na me 2012, które przyniosły zyski wielu branżom, wątpię że artyści by przynieśli takie zyski hotelarstwie, gastronomi i ogólnie pojętej branży turystycznej. Pomijam fakt, wypowiadam się tylko o narodowym, mógł być wykorzystany jako szpital tymczasowy (nie wnikam z jakim skutkiem), plus używany jest do koncertów tu UWAGA ARTYSTOW i jest zapełniamy. Ale to występ
  • Odpowiedz
@smyl: nie wyśle bo nie mam dziecka, ale z tego co.mi wiadomo, to Legia główny ośrodek szkoleniowy ma w Sulejówku. Ale za to ty mi wyślij fotkę jak czytasz "poezję" Jasia z dzieckiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@revantes

ten w Warszawie i tak jest o parę tysięcy za mały, pomijam fakt że budowane były na me 2012,

Od kiedy to stadion Legii był budowany na euro?
Na którym z stadionów w Krakowie rozegrano jakie mecz podczas euro?

które przyniosły zyski wielu branżom,

A obecnie ile z tych stadionów zarabia na swoje utrzymanie?

wątpię że artyści by przynieśli takie zyski hotelarstwie, gastronomi i ogólnie pojętej branży turystycznej.

Koncerty na lotnisku
  • Odpowiedz
pomijam fakt że budowane były na me 2012


@revantes: bzdura

wypowiadam się tylko o narodowym


no spoko, a ja nie o nim

pomijam fakt że stadion Legii był.budowany z budżetu samorządowego


to już nie podatki?

wyślij fotkę jak czytasz "poezję" Jasia z dzieckiem


ja nie bronie opłaty reprograficznej, to Ty bronisz budowania prywatnym klubom stadionów z moich pieniędzy
  • Odpowiedz
@smyl: napisałeś Warszawą miałem na mysli narodowy, wymieniłeś Gdańsk, Wrocław, czyli stadiony na euro. Co do reszty cieszą się napewno większą atrakcyjnością niż sztuka. Ja też nie mowie, że jest to.dobre ( tu chyba mamy złoty środek), ale jak mam wybierać między dawaniem pieniędzy na osoby uznające się za artystów, a rozrywkę i sport to wybieram to drugie. Zwlaszcza, że w kulturę pakowane są ogromne pieniądze również. Teatry, opery itd .
  • Odpowiedz
cieszą się napewno większą atrakcyjnością niż sztuka


@revantes: to po co dopłacać z podatków?

wybieram to drugie


to wybieraj portfelem, a nie bierz z podatków

Produkuje się to co chcą kupić ludzie


Jak chcą kupić, to po co dopłacać z podatków

zbliża się euro i ile ludzi to interesuje? Masa


To nie będzie problemu ze sfinansowaniem budowy stadionów, po co dopłacać z podatków

interesuje mnie piłka nożna kupuje kanały piłkarskie


To
  • Odpowiedz
@revantes: i przypominam: ja wyśmiewam geniusza, który powiedział, że nie dopłaca na nierobów z Lechii Dzierżoniów, to czemu ma płacić za kulturę, z której nie korzysta. A jak najbardziej dopłaca, ja i Ty również
  • Odpowiedz
@smyl: to już nie do mnie tylko do władz, ja nie bronie tezy, że mamy dopłacać na sport, ja neguje dopłacanie na pseudoartystow. Jedyne co napisałem że opłacenie sportu w jakimś stopniu zwraca się całemu miastu, a opłacenie artystów nikomu. O to mi chodziło.
  • Odpowiedz
Jedyne co napisałem że opłacenie sportu w jakimś stopniu zwraca się całemu miastu, a opłacenie artystów nikomu


@revantes: sorry, ale coś takiego to serio może tylko jakiś troglodyta napisać xd

napisałeś Warszawą miałem na mysli narodowy, wymieniłeś Gdańsk, Wrocław, czyli stadiony na euro


a, jeszcze nie pisałem nic o Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu, to @Fidel1 pisał
  • Odpowiedz