Wpis z mikrobloga

@wypokowytrol: @Khaine: kiedyś mu pocisnąłem za pisanie debilizmów, to zaraz zgłosiło się do mnie jakieś prawie wcale nieużywane konto i napisało długą wiadomość o tym że się udzielał w jakiejś regionalnej gazecie i namawiało, żeby mu cisnąć od psycholi i pisać że wiem gdzie mieszka, bo dostałem też jakiś adres.

Jak nie zareagowałem w żaden sposób na wiadomość, to na raz @ETM97200 i to konto dały mnie na #czarnolisto więc
@skitarii, jeśli mógłbym Cię prosić postaraj się jeszcze raz znaleźć tę wiadomość. Tylko – rzecz jasna – proszę o niepodawanie do publicznej wiadomości mojego adresu – bo z jakiej racji? Zamaż tam jakoś, albo wyślij mi proszę screen na e–maila z profilu. To jest facet który już nie pierwszego Ciebie napuszcza. Dziękuję.
@ETM97200: akurat mu napisałem, żeby darował sobie wchodzenie z tobą w polemikę bo nie ma to sensu. On odpowiedział, że tak myślał i da sobie spokój z komentowaniem ciebie. Jeśli dobrze patrzę to od tamtej pory (ok misiąca temu, nie wywoływał cię). Adresu mu nie podawałem bo go nie znam. Ja też niestety nie mam tej wiadomości
@itegi: zobaczymy, może coś mu się uda odzyskać. Oczerniasz mnie tu, oczerniasz mnie na FB. Choroba psychiczna jest Twoją insynuacją, nigdy nie leczyłem się psychiatrycznie i nie mam niczego zdiagnozowanego. To samo z tym nikczemnym posądzeniem o pedofilie. Bez jakichkoliek nawet przesłanek. Nie muszę być osobą publiczną bym mieć dobra osobiste.