Wpis z mikrobloga

Co polecacie na dopaminę, i chęć jakiegoś działania? Czasami mam takiego lenia że głowa mała.
Po braverman teście niewiwlki deficyt dla dopaminy,acetylocholiny,GABA, seratoniny.
I zaproponowali memostim max. Brał ktoś?
#nootropy #dopingmozgu
  • 24
@Kaloryfe: tylko l-dopa to wyzwalacz dopaminy a gostek pisze że ma zajechane receptory dopaminowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) to tak jak byś dał czekoladę psu , jest dobra ale psa zabije. Powinien jak już odstawić całkowicie na jakiś czas produkty z słodzone, kofeinę i wszystko co ją zawiera no i co najważniejsze musi zastosować NOFAP bo pewnie od iskrzenia swojego kabla (pewnie kilka lat albo więcej) zajechał
@Texan128: Co do memostimu to zależy ale swissherbal jako firma robi jakościowe produkty , póki co się nie zawiodłem. Pytanie czy ten memostim pomoże , może być to jakieś wsparcie ale póki nie odstawisz rzeczy które dają ci jakąś przyjemność to nie za wiele to zdziała( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Level100 akurat nie trzepie się ostro xdd. Jedynie co to raz dziennie energetyk w pracy. Kawy nie pije w ogóle.

@Level100 narkotyków żadnych, alko w ogóle nie pije i też nie palę. Jezdli to miałeś na myśli też xd. Praca męcząca i trochę stresująca i to tyle
  • 0
@Level100 akurat nie problem jest mi odstawić energols bo jednego dziennie tylko pije. Ale myślałem żeby czymś się wspomóc bo nawet jak nie piłem to miałem mega lenia czasami i taka niepewność siebie
Co polecacie na dopaminę


@Texan128:

sulpiryd (neuroleptyk)
PRL 853 (nootrop)
bubpropion (antydepresant)

Dwa pierwsze znam z własnego doświadczenia, o trzecim dużo dobrego słyszałem
@WirtualView: cdp cholina jako jedyny suplement #!$%@? daje jak się ma prawdziwe niedobory dopki. jakiś nootropik trza dorzucić. a tutaj znowu już zamiast CDP Choliny polecam ALCAR, lepiej podkręca u mnie działanie piracetamu plus świetnie stabilizuję wagę/nawet działa troszkę odchudzająco
@Texan128: z memostimem pamiętam brałem jeszcze jakiś noopept i rozdrażniony byłem oraz brainfogu często doświadczalem. przypływu motywacji nie zauważyłem. poza tym skakała mi jedna powieka często xD nie brałem wtedy jeszcze leków na depresję, także nie było to dobrze dobrane pode mnie pewnie.