Wpis z mikrobloga

może dlatego ja czułem jakikolwiek efekt :P Mleczy sobie nazrywaj jak chcesz. Moim zdaniem jeśli coś daje efekt to spoko. Próbowałem kilku innych firm i tą wspominam najlepiej.
@lukas850430: jest mnóstwo sklepów, które są brandami zrobionymi przez kilku większych graczy i mnóstwo sklepów bierze susz od tych kilku graczy, więc dla przykładu kupując susz o nazwie "Bobek" i kupując susz o nazwie "Demon" możesz trafić na jeden i ten sam susz. Co do automatów to tak jak i w punkcie stacjonarnym, tam susz będzie droższy, bo punkt też musi na siebie zarobić, na pracownika, na czynsz itd. Jeżeli chciałbyś
@lukas850430: 80% ludzi którzy krytykują jakieś CBD, zaraz magicznie polecą, ten zajebisty z polskiej dystrybucji, oj tak byczku , złe paliłeś, ja mam dobre , dobrego Ci dam , tytoniu dodaj byczku XDDDDDD Fakt 4ease miał przebicie , ale na poziomie 1/2% , całkiem prawdopodobne , że ich susz to po prostu wypłukane z THC topki. Nie jestem żadnym szurem z polecenia - polecam coś co mi smakowało :)