Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Atreyu: #r0werzysci pasuje na tych kolesi w obcisłych ciuchach, rowerach wartości samochodu i o #!$%@? ego, odróżniajmy ludzi którzy traktują rower jako środek lokomocji i rekreacji nie #!$%@?ąc 50 km/h i wiecznie narzekając na stan ścieżek rowerowych i poboczy bo im się karbonowe kółeczko polamie jak wjadą na małą dziurkę. Trzeba odróżniać jaki rower nadaje się do miasta a jaki na Tour de Pologne.
@Atreyu: A te wszystkie kompilacje typu StopCham to za mało? Ja wiem, że rowerzystów jest tam mało, ale to dlatego że rowerzyści popełniają mniej wykroczeń, więc ich reprezentacja w tych składankach jest odpowiednia.
Poza tym jak któryś odwali coś szczególnego, no nie wiem, np. dziadek który mówi że jedzie ulicą bo jedzie 30 km/h (straszne wykroczenie) to prawie od razu ląduje na głównej. Żeby samochodem wylądować na głównej to trzeba co
No pewnie, wszystko poza samochodami powinno być nielegalne. Ludzie powinni tylko jeździć starym golfem z 99 inaczej niech siedzą w domu


@kubson93: A obejrzałeś ten filmik chociaż?

Clarkson zwraca tam uwagę na debilizmy typu "mamy zabrany pas drogi na ścieżkę rowerową? To zbudujmy kolejną na chodniku" albo (i to moje ulubione dziwactwo londyńskie) "wytnijmy całą aleję starych drzew żeby w tym miejscu zrobić ścieżkę rowerową bo jesteśmy eko"

XDDDD
@Dawkins_Wszechwiedzacy: Nie no ma rację, ale jak słyszę po raz kolejny utyskiwania kierowców jacy to są uciskani i jak ci kolarze nie znają się na przepisach to nie wiem czy mam siw śmiać czy płakać. Jestem i kierowca i sporo robie kilometrów na rowerze. Nieznajomość przepisów i chamstwo za kierownicą to cecha i jednych i drugich. Tylko ze ci na rowerach nie maja jak się zwykle wybronić z nieznajomości przepisów bo
Nieznajomość przepisów i chamstwo za kierownicą to cecha i jednych i drugich. Tylko ze ci na rowerach nie maja jak się zwykle wybronić z nieznajomości przepisów bo już ich nie ma


@kubson93: No nie ma, bo uderzą w auto i #!$%@?ą, a jako że nie mają tablic ani niczego to powodzenia w naprawie na swój koszt. Wiem z doświadczenia jak to wygląda.


Też dużo jeżdżę na rowerze ale miejscami mam wrażenie,
@kubson93: No nie ma, bo uderzą w auto i #!$%@?ą, a jako że nie mają tablic ani niczego to powodzenia w naprawie na swój koszt. Wiem z doświadczenia jak to wygląda.


@Dawkins_Wszechwiedzacy: A pieszy - kod QR na czole. Przecież nawet byle dzieciak piłką uderzy w drzwi i zrobi wgniotę i też szukaj wiatru w polu. Straty 2000 zł... dlatego zatrudnijmy całą armię urzędników by walczyć z problemem który częściej
A pieszy - kod QR na czole. Przecież nawet byle dzieciak piłką uderzy w drzwi i zrobi wgniotę i też szukaj wiatru w polu. Straty 2000 zł... dlatego zatrudnijmy całą armię urzędników by walczyć z problemem który częściej występuje w opowiastkach na wykopie niż prawdziwym życiu


@lukaszzz: Już mi przypisałeś swoje projekcje totalitarnego państwa urzędników, a ja mówię tylko o odpowiedzialności rowerzystów i ich godności, bo sami często pieprzą o odpowiedzialności
Też dużo jeżdżę na rowerze ale miejscami mam wrażenie, że u rowerzystów wchodzi ogromny snobizm i poczucie "jestem lepszy bo nie truję". Coś jak u wegan "ja przynajmniej nie jem zwierzęcego trupa


@Dawkins_Wszechwiedzacy: W sumie dobre porównanie. Masz np. hindusów dla których weganizm to coś natrualnego, nie dorabiają do tego sobie całej ideologii o ratowaniu świata, zwierzątek, eko, fit i w ogóle :D Mi najbardziej przeszkadza to że najwięcej na ścieżki,
sam zacząłeś temat tablic - ubezpieczenie OC w życiu prywatnym pokrywa takie szkody. Jeśli ktoś ucieka, to przykro mi, ale posiadanie tablicy wcale nie rozwiąże problemu.


@lukaszzz: jeśli rowerzysta jedzie po jezdni to tak, rozwiąże problem choćby w przypadkach nagrania na wideorejestrator takiego "uciekiniera".
Nic nie mówiłem o pieszych ani żadnych kodach QR. To już twój autorski ból dupy spowodowany projekcją.

A o sraniu to z matką pogadaj, kultury za grosz,