Wpis z mikrobloga

bo wie, ze wzrost jest genetyczny i nie chce robic krzywdy synowi, dajac mu swoje karlowate geny. Jedyna szansa na wysokie potomstwo dla karlicy to baaaardzo wysoki partner


@SweetieX: dziedziczenie wzrostu jest bardziej skomplikowane (wielogenowe) i wysoki partner wcale nie daje gwarancji na wysokie dziecko, ba, bywa że niskim rodzicom rodzi się wysokie dziecko, a wysokim rodzicom dziecko niższe. Ponadto wzrost odbywa się latami i o wielu rzeczach decydują warunki zewnętrzne.
Już się zaczęło w komentarzach odwracanie kota ogonem, że będąc niskim i brzydkim można mieć dziewczynę, więc nikt brzydki i niski nie może narzekać, bo problem jest tylko w jego głowie!

Nikt nie mówił, że takie osoby nie mogę znaleźć drugiej połówki, tylko że jest to O WIELE TRUDNIEJSZE.
No OK. Tylko później stajesz się dorosły.

I możesz całe swoje dorosłe życie płakać jakiego to złego dzieciństwa nie miałeś i jak to przez to nic Ci teraz nie wyjdzie. Jest to jakieś rozwiązanie. Pokazujące jak słabą jednostką się jest, ale jednak wygodne, gdyż nic nie trzeba robić.


@pokustnik a kto całe życie płacze, że tak jest cały czas? Chodzi o straconą młodość, która już nigdy nie wróci i nigdy nie dostaniesz
@srogie_ciasteczko: Tylko, że ja nie miałem prosto xd Skrajna bieda w dzieciństwie, to prosty start? Bicie się w podstawówce, aby nie być ofiarą, to prosty start?
Wszystko co mam teraz, to sam o to zawalczyłem. Rodziców nawet nie było stać by mi na studiach choć trochę pomóc, więc studiowałem dziennie i zarazem pracowałem.
Naprawdę można dużo osiągnąć. A można też płakać nad straconą młodością.

Nie twierdzę, że nie osiągnąłbym więcej z
To jesteś fatalnym przykładem, gdyż będąc karzełkiem ,,akurat” w oczy rzucali Ci się ci sporo wyżsi


@pokustnik: no bo tak to działa, nie?
Jak chcecie znaleźć laskę jako niżsi faceci może do niej zagadajcie, zamiast czekać aż ona was wypatrzy czyli nieskończoność xD
Myślisz, że brzydkie kobiety z przystojnymi mężczyznami to jak ich zdobyły? Czekały, aż do nich sami przyjdą? xD
@pokustnik pieniądze to drobne pierdoła bez znaczenia. Też się nam nie przelewało, wstyd mi było chodzić do szkoły, bo np. miałem 2 ubrania na zmianę, a w dzieciństwie chodziłem w ubraniach siostry, w tym w różowych butach w kwiatki. W zimie często było 14 stopni rano, bo nie było czym palić. I wiesz co? Nic, te pierdoły nawet nie mają żadnego znaczenia przy prawdziwych problemach. Tu chodzi o prawdziwe krzywdy psychiczne, które
@kt13: Ale Ty mnie nie pouczaj, rurzowa w sprawach podrywania dziewczyn, bo jedyne co wiesz w tej kwestii to jak poderwać Ciebie, lub ewentualnie Twoje koleżanki xD Przez ostatnie lata radziłem sobie z tym naprawdę nieźle, a fakt jest też taki, że większość z Was nie jest w ogóle warta, aby podejmować jakiekolwiek starania.

Btw, to poderwanie faceta jest strasznie proste. My jesteśmy łatwi xD

pieniądze to drobne pierdoła bez znaczenia.
Również tak uważam. Ale powiedz to na tagu #antykapitalizm, to Cię zjedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pokustnik to że bieda nie jest najgorsza nie znaczy, że czysty kapitalizm nie jest zły. Poczytaj o Stanach Zjednoczonych w XX. wieku i ile ludzi tam zwyczajnie umierało przez kapitalizm, np. paląc się żywcem w pożarach, bo właściciele oszczędzali, albo celowo blokowali przejścia dla zysku. I prawie nigdy nie ponieśli za
@srogie_ciasteczko: Dobra, już relatywnie krótko, bo szkoda więcej czasu na tę rozmowę.

Po pierwsze gunwo wiesz o moim dzieciństwie, a ja nie mam zamiaru się żalić. Wyrosłem z żalenia się. Niemniej wyjątkowo słabe są stwierdzenia w stylu ,,słabo cię prześladowano”. Btw w języku polskim używamy dużej litery kierując wypowiedź do rozmówcy zwrotami ,,Ty, Cię” i tak dalej.

Po drugie porównywanie traumy z wojny do traumy z prześladowania to jedno wielkie XD.
@BrockLanders: Coś w tym jest. Ja 176(34l), obecna dziewczyna 169(33l) poprzednia 171. Chyba miałem farta, że wszystko działo się 10-15lat temu, przed zepsutym internetem. Chociaż swoją poznałem na gg. To chyba chodzi o jakąś biologię. Karakan chce dorwać dużego żeby potomstwo było wysokie. @pokustnik: @pywc: