Wpis z mikrobloga

1/8 #perfumowemistrzostwa w kategorii LETNIACZKI za nami!!!

Kolejny raz jestem w zastępstwie @TetraHydroCanabinol, więc może i tym razem podołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już jesteśmy bardzo blisko wyłonienia zwycięzcy w kategorii tzw. letniaków.
Ja mam swojego faworyta i okaże się, czy moje typowanie było prawidłowe.
Nie zdradzam Wam, kto przeszedł do 1/4 finału - check this out ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dokładne wyniki 1/8 sprawdzicie tutaj i dokładnie pod tym linkiem rozpoczęło się już głosowanie w 1/4, potrwa ono do jutra do godziny 20:00!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Co się wydarzyło w 1/8 finału mistrzostw:

- Dior Homme - Cologne dosłownie zdemolował Banana Republic i nie jest to dziwna sytuacja - raczej było to oczywiste i do przewidzenia

-Bvlgari - Aqva Marine pokonuję Dolce & Gabbana - Light Blue, więc morskie klimaty biorą wyższość, nad mandarynkową świeżością

-W trzecim pojedynku, klasyk w postaci Acqua Di Gio przegrywa z kremową cytryną, czyli Chanel - Allure Homme Sport i to prawie dwukrotną ilością głosów

-Kolejna para, to zestawienie Dior - Eau Sauvage Cologne z Prada - L'Homme Water Splash i w tym przypadku, z tarczą wychodzi Dior, czyli dzia....o wiele świeższe perfumy niż Prada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-W bratobójczym pojedynku Chanel, zwycięsko wychodzi Chanel - Allure Homme Blanche. Tutaj obojętne mi było, który zapach przejdzie, ponieważ oba są świetne

-Szósta para jest dla mnie totalnym zaskoczeniem, ponieważ Profumo przegrywa z Guerlain- L'Homme Ideal Cologne! Nie sądziłem, że będzie dość spora różnica między nimi, widząc jaką popularnością się cieszy Armani, a jednak migdały górą :D

-Kolejny pojedynek może być także małym zaskoczeniem, ponieważ hypowana Amara przegrywa z Light Blue Eau Intense i to dość sporą ilością głosów

-Ostatnią z par, był pojedynek Bvlgari - Aqva Pour Homme z Amouage - Reflection, który pokonał w poprzedniej rudznie Versace - Pour Homme, co dla mnie jest jakimś nieporozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°).

#perfumowemistrzostwa - bawi się z nami i obserwuj tag!
#perfumy #zainteresowania #hobby
dradziak - 1/8 #perfumowemistrzostwa w kategorii LETNIACZKI za nami!!!

Kolejny raz...

źródło: comment_1622571378rVa6IhhH0uV6jvF9KjMZDp.jpg

Pobierz
  • 3