Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam może trochę naiwne pytanie. Nasuwa mi się ono szczególnie przeglądając tagi takie jak #przegryw Czemu ludzie w dzisiejszych czasach są nieszczęśliwi? Przecież żyjemy w złotym okresie rozwoju ludzkości i pewnie lepiej już nie będzie. I to jeszcze w Polsce, gdzie:
1. Nie ma wojen.
2. Nie ma śmiertelnych epidemii (korona się nie liczy).
3. Jesteśmy bezpieczni.
4. Jest niskie bezrobocie.
5. Zarobki są wcale niezłe.
6. Ludzie są życzliwi.
7. Nie ma problemów z poznaniem ładnej i mądrej żony... itp. itd.
Przecież większość problemów dzisiejszych ludzi to jak sobie sprawić jak najwięcej przyjemności po pracy/szkole. Nie mamy ogromnych stresów, problemów. Nic tylko cieszyć się życiem. Nawet mając niewiele można super spędzić czas jak np. przez spacer do lasu, pójście na siłowę, pogranie na gitarze, malowanie, majsterkowanie itp. Świat daje tyle możliwości. Serio - życie jest piękne. Weźcie się w garść i zacznijcie z niego korzystać pełnymi garściami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b75703a87454000bf0aa7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Jedź do Izraela tam są tacy ludzie jak my. Jeszcze miesiąc temu cała Europa trzęsła portkami patrząc na Ukrainę co Putin wywinie.
2.Epidemii może nie ma ale sporobój tylko poważniej zachorować a medycyna jest bezradna.
3. Przejdź się w nocy po mieście w jakiejś "fajnej" dzielnicy
4.Jak chcesz robić przy łopacie za najniższą to faktycznie jest niskie.
5. Jak mieszkasz u rodziców to tak
6. Chyba jesteś milionerem lub
@AnonimoweMirkoWyznania: według mnie to podłe polskie otoczenie odbiera większości chęci do życia. gdzie nie pójdziesz i jak byś nie wyglądał to musisz się mierzyć z wzrokiem drugiego człowieka i szyderą. dalej u nas działa podział na lepszych i gorszych (rząd sra na nas z góry- są jak bogowie, a w pracy dla prezesa będziesz zwykłym szczurem, który ma na niego pracować), na ulicach wiecznie smutne społeczeństwo, które dalej żyje czasami komuny.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty przegrywom chcesz mówić że życie jest piękne? Gdzie żaden z nas o założeniu rodziny będzie mógł co najwyżej pomarzyć, gdzie większość z nas doświadczyła odrzucenia/obojętności od najbliższych (często od rodziców), gdzie większość z nas doświadczyła wyśmiewania, za sam fakt istnienia, gdzie większość będzie zarabiać w okolicach najniższej krajowej za wyczerpującą pracę 6 dni w tygodniu, gdzie politycy zarządzający tym krajem doprowadzą go prędzej czy później do ruiny, co przełoży