Wpis z mikrobloga

Wolne (chociaż nie dla mnie), więc myk, kolejny wpis na tagu #rzadkiegry, gdzie wrzucam zdjęcia rzadkich gier w folii z mojej kolekcji - zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Dark Souls Limited Edition

Limitowana edycja pierwszej części Dark Souls na PS3, czyli bardzo bliskiej mi gry (bardzo lubię to uniwersum i cały lore). Można ją było kupić jedynie przez krótki czas w okolicach premiery gry w 2012 roku. Od standardowej edycji różni się opakowaniem. W środku jest sama gra, obszerny artbook, film "making of" i soundtrack.

Ile jest wart ten przedmiot?

Nie jest przesadnie drogi - na eBayu w tym stanie poszedłby za 500 - 600 zł.

Ile za niego zapłaciłem i jak go zdobyłem?

Grę kupiłem na Amazonie UK jakieś 4 lata temu. Zapłaciłem ok. 200 zł z wysyłką.

PS. mam całkiem spore zasięgi, więc zamierzam to wykorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ktoś z was ma na sprzedaż nówkę w folii Dark Souls Prepare to Die Edition, to zapraszam na PW - możliwe, że się dogadamy.

#gry #grypc #ps4 #ps5 #ps3 #xboxone #xone #xboxseriesx #xboxseriess #xbox #pcmasterrace #xbox360 #playstation #darksouls #darksouls2 #darksouls3
Pobierz kacper3355 - Wolne (chociaż nie dla mnie), więc myk, kolejny wpis na tagu #rzadkiegry...
źródło: comment_1622718577Tzu6YuOmecRVhVlJySD883.jpg
  • 26
@kacper3355: mam pytanie do autora, czy planujesz kiedyś spieniężyć swoją kolekcję czy liczysz na przekazanie jej potomkowi w właśnie tym finalnym celu? Nie boisz sie ze kiedys te gry przestaną być grywalne poprzez postęp technologiczny?
Masz "całkiem dobre zasięgi", bo jesteś pozytywnie zakręcony. Masz hobby, które może być kiedyś emeryturą, do tego ładnie piszesz i wydajesz się być obiektywny w swoich wycenach. I choć sam nie gram w nic poza Hirkiem 3, nie jestem w ogóle w temacie gier, to tag obserwuję, bo czyta się twoje wpisy bardzo przyjemnie.


@promateosz: mógłbym napisać dokładnie to samo. Zgadzam się w 100%