Wpis z mikrobloga

ktoś skróci?


@Un1337: Stanowski zaprosił Sidney Polaka do siebie, aby ten wypowiedział się jako reprezentant artystów o ustawie reprograficznej

nie podał żadnych argumentów, obsrał się, że opłata to nie to samo co podatek i twierdził, że wprowadzenie OPŁATY na urządzenia o 4 procent nie spowoduje wzrostu cen urządzeń bo te poniesie producent lub importer ale nie konsument

na koniec jak ludzie próbowali mu wytłumaczyć używając logicznych argumentów podając przykłady opłaty cukrowej,
@Sprus: właśnie skończyłem oglądać. Nieźle odklejony. Piłkarz, który kończy 40lat musi iść do roboty, ale tancerz dostanie emeryturkę. 50k ludzi oglądajacych to live są po stronie Stano, ale "jak 27 osób mówi Ci, że jesteś pijany to to prawda" XD. 27 państw w unii to ma, my też musimy. BTW 27 państw w Unii jest, a skoro my nie popieramy to z #!$%@? sobie to wziął.
@Sprus: widziałem, obejrzałem całe 3h... :/ I czemu to ma iść akurat na sektor kulturowy, a nie np na sport, będę oglądać na szajsungu polską ekstraklapę, więc niech na sport to idzie.